Twitter’ın Yeni Özelliği Belli Oldu! Beklenen O Özellik

Twitter’ın Yeni Özelliği Belli Oldu! Beklenen O Özellik

0

Twitter, geçtiğimiz günlerde bahşiş özelliğini aktif edeceğini söylemişti. Yeni bir özellik duyurusu ile gündemde kalmaya devam ediyor. Jane Machung Wong, Twitter’a ait şirketin geliştirmekte olduğu abonelik servisi ile ilgili detaylar hakkında bilgiler sızdırdı. Twitter’ın Yeni Özelliği Belli Oldu! Beklenen O Özellik

Twitter’ın Yeni Özelliği Belli Oldu! Beklenen O Özellik

Twitter'ın Yeni Özelliği Belli Oldu! Beklenen O Özellik

 Jane Manchun Wong, yeni özelliği Twitter Blue adını verdikleri abonelik sistemini çıkaracaklarını söyledi. Ayrıca söz konusu abonelik sistemi aylık 2.99 dolar fiyat  etiketine sahip olacak. Abonelik avantajları arasında Tweet geri alma ve Tweet koleksiyonları özellikleri yer almakta.

Wong, Twitter’ın kademeli abonelik sistemi üzerinde çalıştığı hakkında konuştu. Ayrıca şirket, ekleyeceği özellikleri ücret skalasına göre ekleyecek. Özellikle son zamanda tanıttığı yeni özellikler ile gündeme gelen şirket, geçtiğimiz günlerde Scroll adlı şirketi satın aldı.

Scroll, ayda 5 dolar ücret ile sisteminde yer alan web sitelerinin reklamlarını kaldırma hizmetini sunmakta. Satın alım sonrası Scroll’da yer alan Twitter’daki dikkat çeken konuları e-posta atan hizmetin durdurulduğu açıklandı.

Geçtiğimiz ayda sunulan 2021 ilk çeyrek raporuna göre Twitter, 1.04 milyar dolarlık gelirden yaklaşık 68 milyon dolar kazanç kazandı. Şirket, yeni getireceği abonelik ve bahşiş özellikleri ile daha çok kazanmayı planlıyor. Fakat şirketin getireceği yeni özelliklerini ne zaman aktif edeceği hakkında net bir bilgi yok.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Getirilmesi planlanan özellikleri kullanmayı düşünmekte misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir