Twitter Fleets Özelliğinde Sorun Yaşanıyor!

Twitter Fleets Özelliğinde Sorun Yaşanıyor!

0
Twitter Fleets Özelliğinde Sorun Yaşanıyor

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter geçtiğimiz günlerde Fleets adıyla bir özelliğini kullanıcılara sundu. Sosyal medya ağlarında çokça kullanılan ”hikayeler özelliği” geç olmuş olsa da Twitter için gelmiş oldu. Şimdi ise Twitter Fleets özelliğinde sorun ile gündeme geldi.

Twitter kullanıcıları ilk Fleets paylaşımlarını yaptılar ancak 24 saat geçince silinmesi gereken paylaşımlar bazı kullanıcılarda silinmedi. Yine Twitter üzerinden söz konusu sorunu bildiren kullanıcılar, bir sorun ile karşı karşıya kaldıklarını gördüler.

Twitter Fleets özelliğinde sorun ile gündemde ancak yakında düzelecek!

Söz konusu olan ve gündemin sıcak haberi yaşanan sorun ile birlikte kullanıcıların Fleets paylaşımı herkes tarafından erişilebilir oluyor ve isteyen kişinin paylaşımdaki görüntüleri indirmesine imkan veriyor. Bu sorun da süresi dolmuş olmasına rağmen kullanıcıların paylaşımlarını arşivlemek için kullanılabilir. Sonuç olarak olumsuz şartlar oluşması muhtemel.

Kullanıcılarında fazlasıyla şikayette bulunduğu bu sorunu Twitter’ın da farkettiği ve üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekte olduğu gelen bilgiler arasında. Güncelleme getirerek yaşanan sorunu düzeltmesi beklenen Twitter bir açıklama yaptı. İşte açıklama: ”Bazı Fleets medya URL’lerine 24 saat sonra erişilebilen teknik ancak bir geçici çözüm aracılığıyla erişilebilen bir hatanın farkındayız. Kısa süre içinde kullanıma sunulması gereken bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz.”

Getirilen hikaye özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu hikaye özelliği ile ilgili yaşanan sorunlar hakkında fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak bizlere belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir