Twitter Android için Paylaşma Özelliği Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Twitter Android için Paylaşma Özelliği Geliyor!

0

Twitter Android için paylaşma özelliği geliyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve çokça sevilen uygulamanın içerisinde bulunan Tweetleri paylaşım butonları ile uygulama dışına göndermemiz sağlanacak. Söz konusu olan ve Android’e yeni gelen bu özellik iOS kullanıcılarına daha önce sunulmuştu. Şimdi ise Android kullanıcıları bu basit ama etkili özelliği kullanabilecek.

Twitter Android için paylaşma özelliği getiriyor

Twitter Android için paylaşma özelliği getiriyor

Milyonların uygulama üzerinde vakit geçirdiği Twitter’da artık uygulama dışına da erişim sağlanması isteniyor. Daha kolay erişilebilir ve paylaşılabilir seçenekleri Twitter denemeye başlamıştı. Ağustos ayında iOS kullanıcıları için yeni ”Paylaş” özelliğini kullanıma sunmuştu.

Yeni gelen bu özellik ile beğendikleri paylaşımları farklı diğer uygulamalardaki insanlarla paylaşabilmelerini sağlıyor. Bu konudaki en önemli nokta Twitter kullanmayan kişilere Whatsapp üzerinden paylaşımları göndere bilmek oluyor.

Paylaşma özelliğinin potansiyel trafik gücünü fark eden Twitter, iOS sonrası Androide de hemen bu özelliği getirmek için kolları sıvadı. Twitter en kısa sürede bu özelliği vakit kaybetmeden kullanıma açacak. Twitter Android için paylaşma özelliği ile daha fazla kişiye paylaşımların ulaşması hedefleniyor.

Söz konusu özellik ile ilgili bazı olumsuz düşünceler mevcut. Özelliğin gelişi ile ilgili bir sorun olmasa da, bu özelliğin geç gelişi can sıkıyor. Paylaşım özelliğinin öncelikle iOS’a gelmesi ve Android’e halen daha gelmemiş oluşu, Android kullanıcılarının canını fazlasıyla sıkmış durumda.

Siz bu özellik ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak, Twitter Android için paylaşım özelliğini değerlendire bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap