Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye’de Satışta!

Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye’de Satışta!

0

Dev teknoloji şirketi Apple her geçen gün yeni bir haberle gelmekte. Şimdi ise Touch ID özelliğine sahip Magic Keyboard, tüm dünyada eş zamanlı olarak satışta. Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye’de Satışta!

Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye’de Satışta!

Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye'de Satışta!

Bildiğiniz üzere Apple yakın zamanda iPhone 13 serisini çıkartacak. Sadece bu seri ile sınırlı kalmayarak diğer kategorilerde yer alan ürünleriyle de ilgilenmekte. Ayrıca şirket Nisan ayında gerçekleştirilen Spring Loaded etkinliğinde M1 çipe sahip iMac bilgisayarını tanıtmıştı. Ek olarak cihaz ile paket olarak gelen birkaç çevre birimlerini de dün itibari ile satışa sundu.

Popüler şirketin merakla beklenen ürünlerinin başında Touch ID özelliğine sahip Magic Keyboard olmakta. Söz konusu olan ürün hem tasarım hem de parmak izi okuyucusu özelliğini bünyesinde barındırmakta. Geçtiğimiz Nisan ayında tanıtılan M1 işlemcili iMac cihazlar ile birlikte cihaz piyasada yer aldı. Ancak o zamanlarda adı geçilen ürünlerin satışı için ayrı satış planlanmamıştı.

Touch ID Özellikli Magic Keyboard Şimdi Türkiye'de Satışta!

Merakla beklene Magic Keyboard, tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa çıktı. Söz konusu olan modelin standart model, Touch ID‘li model ve Sayısal Tuş Takımı ve Touch ID‘nin bir arada bulunduğu model olarak seçenekleri mevcut. Fiyatlarına gelir isek; sayısal tuş takımı ve Touch ID‘nin bir arada olduğu model 1.799 TL olmakta. Ayrıca Touch ID‘li olan model 1.549 TL ve standart klavyeli model 1.049 TL‘lik bir fiyata sahip. Şirket ürünlerini satışa çıkardıktan sonra bir bilgilendirme mesajı yayınladı. Ayrıca Apple, Touch ID özelliğine sahip Magic Keyboard’ın sadece M1 çipli Mac cihazlarda çalıştığı bilgisini vermekte. Şirket ek olarak yeniden tasarlanmış Magic Trackpad modelini 1.299 TLMagic Mouse modelini de 799 TL fiyatıyla satışa sunmakta.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Apple model ürünleri kullanmakta mısınz?Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir