Tinder’dan Yenilik Haberi Geldi! İşte Detaylar

Tinder’dan Yenilik Haberi Geldi! İşte Detaylar

0

Pandeminin gelmesiyle birlikte sosyal medyaları kullanma oranı yükseldi. Özellikle yeni kişilerle tanışmak isteyen insanlar Tinder gibi uygulamalara yöneldi. 2020 ve 2021 yıllında söz konusu bu uygulamalar kullanıcı sayılarında rekor patlamalar yaşadı. Uygulamalar kendlerini geliştirip kullanıcılarını ellerinden kaçırmamaya çalışıyorlar. Tinder’dan Yenilik Haberi Geldi! İşte Detaylar

Tinder’dan Yenilik Haberi Geldi! İşte Detaylar

Tinder'dan Yenilik Haberi Geldi! İşte Detaylar

Geliştirilen uygulamalardan biri de Tinder uygulaması oldu. Vibes özelliği sayesinde kullanıcılar daha rahat bir şekilde flört edebilecekler.

Kullanıcıların daha fazla eşleşme almalarına yardımcı olması için özellik sunulmakta. Bu özellik sayesinde insanlar kendilerini daha iyi tanıtabilecekler. Söz konusu bu özellik çeşitli sorulardan oluşuyor. Sunulan seçeneklerden birini tercih etmeniz durumunda cevapladığınız sorular profilinizde gözüküyor. Şirket yöneticileri bu özelliğin kullanıcılar arasında daha fazla ortak noktanın bulunmasını sağlayacağını düşünmekte.

Şirket. Vibes sorularının eşleşme oranını %25 arttıracağını iddia ediyor. Cevaplar  72 saat boyunca Tinder profillerinde mevcut olacak. Sorulan sorular geniş bir kategoriye sahip olacaklar. Soru etkinliği için belirli dönemler planlanmakta. Ayrıca kullanıcıları bu dönemlerde bilgilendirilme konusu mevcut. Söz konusu özellik Mayıs ayında yayınlanacak ve ücretsiz bir şekilde herkes tarafından kullanılabilmekte.

Popüler uygulama Tinder 190 ülkede faaliyet gösteriyor. 430 milyondan fazla indirmeye ve 60 milyardan fazla eşleşme ile kendi alanında kırılması zor bir rekora sahip. Ayrıca gelirlerinin çoğunu reklamlardan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda ücretli aboneliklere de sahip.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir