The Witcher Blood Origin! Netflix’ten yeni dizi

The Witcher Blood Origin! Netflix’ten yeni dizi

0

Netflix, The Witcher Blood Origin dizisini duyurdu. The Witcher: Blood, ilk Witcher hakkında geçmişe dair detayları anlatacak 6 bölümlük mini bir dizi olacak. Bildiğiniz gibi Henry Cavill’in canlandırdığı ve Netflix’in en sevilen yapımları arasında yerini koruyan The Witcher için yeni bir yapımın duyurusu gerçekleşmiş oldu. Yapılan açıklamaya göre yeni dizi şu an izlediğimiz diziden tam bin 200 yıl öncesini anlatıyor olacak.

The Witcher Blood Origin hakkında detaylar

The Witcher Blood Origin hakkında

Netflix’in gözde yapımlarından The Witcher platformda izleme rekorları kırıyor. Durum böyle olunca dizinin yapımcıları hiç zaman kaybetmeden yeni bir Witcher seri için kolları sıvamışlar.

Çekimlerine başlanacak yeni dizi, The Witcher kitaplarının yazarının danışmanlığında senaryolaştırılacak. İzleyicileri The Witcher hikâyesinin kökenlerine götürmek isteyen Netflix, yeni mini dizisiyle farklı bir evreni işleyecek.

Yeni dizinin yayım tarihi ve oyuncu kadrosu net olarak henüz bilinmiyor. Sadece bildiğimiz şey orijinal Witcher dünyasından bin 200 yıl öncesinde geçecek. Söz konusu dizi ilk Witcher’ın kökenlerine ineceğimiz ve aynı zamanda insanlar, elfler ve değişik türlerdeki canavarların birbirleriyle nasıl ilişki içinde olduklarını izleyeceğiz.

Fantastik film ve dizilerden aşina olduğumuz elflerin hiç yoktan Witcher’daki kökenlerine de inme imkânı sunacak dizinin, çekimlerinin İngilterede yapılması düşünülüyor. Orijinal dizinin senaristliğini üstlenen Lauren Schmidt Hissrich ve Declan de Barra yeni çekilecek dizinin yapımcılığını yapacak.

The Witcher serisi kitaplarının yazarı Andrzej Sapkowski, mini dizinin danışmanı olarak yer alacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir