The Walking Dead: Saints & Sinners, PSVR’de Başladı!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

The Walking Dead: Saints & Sinners, PSVR’de Başladı!

+ - 0
The Walking Dead: Saints & Sinners

VR zombi hayatta kalma oyunu  The Walking Dead: Saints & Sinners , 2020’nin başlarında PC VR kulaklıklarında piyasaya sürüldü. VR incelemesine giden yolumuzda 10 üzerinden 9 kazanma , kendini en iyi zombi hayatta kalma VR oyunlarından biri olarak tanımlama da dahil olmak üzere bu güne kadar önemli övgüler topladı.

Oyunun yağma, atış, işçiliği ve yakın dövüş oyunu bugün PSVR’ye geliyor. Skydance Interactive, oyunun acımasız fizik güdümlü dövüş dövüşünü gösteren fırsat için yeni bir fragman attı.

Oyun dijital olarak PlayStation Store’da Standart Sürüm (40 $) ve Turist Sürümü (50 $) olarak sunuluyor. İkincisi birkaç özel oyun içi silahla geliyor: ‘Şerif’ tabanca, ‘The Judge’ bat ve Ulusal Muhafız Bıçağı’nın yanı sıra bir dizi “tahsil edilebilir” vudu bebeği.

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır . Oyuncular kapağın arkasına saklanabilir ve farklı silahlar alabilir veya üretebilir. Oyuncular atma silah, yay ve uzun menzilli ateşli silahlar ile uzaktan pusu düşman ve saldırı binaları ölçekli mümkün olacak. Fizik tabanlı savaş, yakın dövüş silahlarının nasıl kontrol edileceğini kontrol edecek.

Oyun toplayıcı Metacritic’e göre eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler aldı . IGN , oyun 10 9 out vererek VR ne olabilir fantastik bir örnek olarak oyuna açıklanan, ise Destructoid oyunu bugüne kadar gelen VR deneyimleri biri olduğunu yazdı ve oyun a verdi 10 üzerinden 7.5.

The Walking Dead: Saints & Sinners da bu yıl Oculus Quest’te Skydance tarafından beklenen Q4 2020 çıkış tarihi ile başlayacak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap