The Walking Dead: Saints & Sinners, PSVR’de Başladı!

The Walking Dead: Saints & Sinners, PSVR’de Başladı!

0
The Walking Dead: Saints & Sinners

VR zombi hayatta kalma oyunu  The Walking Dead: Saints & Sinners , 2020’nin başlarında PC VR kulaklıklarında piyasaya sürüldü. VR incelemesine giden yolumuzda 10 üzerinden 9 kazanma , kendini en iyi zombi hayatta kalma VR oyunlarından biri olarak tanımlama da dahil olmak üzere bu güne kadar önemli övgüler topladı.

Oyunun yağma, atış, işçiliği ve yakın dövüş oyunu bugün PSVR’ye geliyor. Skydance Interactive, oyunun acımasız fizik güdümlü dövüş dövüşünü gösteren fırsat için yeni bir fragman attı.

Oyun dijital olarak PlayStation Store’da Standart Sürüm (40 $) ve Turist Sürümü (50 $) olarak sunuluyor. İkincisi birkaç özel oyun içi silahla geliyor: ‘Şerif’ tabanca, ‘The Judge’ bat ve Ulusal Muhafız Bıçağı’nın yanı sıra bir dizi “tahsil edilebilir” vudu bebeği.

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır . Oyuncular kapağın arkasına saklanabilir ve farklı silahlar alabilir veya üretebilir. Oyuncular atma silah, yay ve uzun menzilli ateşli silahlar ile uzaktan pusu düşman ve saldırı binaları ölçekli mümkün olacak. Fizik tabanlı savaş, yakın dövüş silahlarının nasıl kontrol edileceğini kontrol edecek.

Oyun toplayıcı Metacritic’e göre eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler aldı . IGN , oyun 10 9 out vererek VR ne olabilir fantastik bir örnek olarak oyuna açıklanan, ise Destructoid oyunu bugüne kadar gelen VR deneyimleri biri olduğunu yazdı ve oyun a verdi 10 üzerinden 7.5.

The Walking Dead: Saints & Sinners da bu yıl Oculus Quest’te Skydance tarafından beklenen Q4 2020 çıkış tarihi ile başlayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir