The Sims 4 Oyunu Hakkında Detaylar! Nasıl Oynanır


The Sims 4 Oyunu Hakkında Detaylar

Piyasaya sürüldükten sonra adından sıkça söz ettiren Sims serisinin sevilen bölümlerinden olan The Sims 4 oyunu hakkında bu yazımızda detayları sizlerle paylaşacağız. Oyun sevenler tarafından sıkça oynanan ve hiç eskimeyen oyunun nasıl oynanabileceğine dair sizlere bilgiler paylaşacağız.

Sims 4 indir ve Sims 4 nasıl indirilir gibi sorulara da yanıt vereceğimiz bu yazımızda oyunun indirme linkleri de mevcut olacak. Sizlerde kolay ve güvenilir bir şekilde bu harika oyun hakkında bilgi edinebilecek ve oynayabileceksiniz.

The Sims 4 Oyunu Hakkında Detaylar

Daha canlı, daha gerçekçi, daha duygusal ve mimiklere sahip Sims karakterleri ile oldukça ilgi gören The Sims 4 oyunu, inanılmaz bir zevk veriyor. Tamamen yaşam üzerine kurulu olan oyunda artık çok daha gelişmiş hayati özellikler var. Bir doğum için sancılanma süreci ve hastaneye yetişme serüveni, ölüm durumunda şahit olunan cenazeler, hayalleri, idealleri ve arzuları için çırpınan Simlerden oluşan The Sims 4 gerçek hayatın tüm özelliklerini taşıyor.

Gelişen kişi yaratma özellikleri sayesinde kendinize en yakın simaya bile sahip Siminizi yaratabilirsiniz. Siminizin aile yapısı, fiziksel özelliklerinin her detayı, örneğin yanak dolgunluğu gibi ve bunların ne derecede olacağı gibi her özelliği ayarlanabiliyor. Mimiklerin olması The Sims 4’ün en etkileyici özelliklerinden çünkü eşinin konuşmasından sıkılmış bir kocanın tüm sıkıntısına kolayca şahit olunabiliyor ki yakınlaştırma olayı ayrı bir muhteşemlik.

Sims 4 Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (yalnızca 64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 ve üzeri
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 ve üzeri
  • Boyut: 24,58 GB

Oyunu Google Drive ile indirmek için Buraya Tıklayın. The Sims 4’ü Torrent Olarak indirmek için Buraya Tıklayın.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
5
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
11
Eğlenceli
İlginç İlginç
7
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Başarılı Başarılı
4
Başarılı
Lol Lol
4
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir