Kena: Bridge of Spirits için Üzücü Haber Paylaşıldı!

Kena: Bridge of Spirits için Üzücü Haber Paylaşıldı!

1
Kena: Bridge of Spirits 2021

2020 yılının son çeyreğinde oyun senerlerin karşısına çıkması planlanan aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits2021 yılına ertelendi haberi paylaşıldı. Merakla beklenen oyunun 2021 yılına ertelenmesinin nedeni ise pandeminin negatif etkileri olduğu söylenildi.

Kena: Bridge of Spirits 2021’e ertlendi!

Koronavirüsünün etkisini gösterdiği bu yıl içerisinde sabırsızlıkla beklenen oyunlarından biri olan Kena’nın ertelenmesi, oyunun hayranlarını fazlasıyla üzdü. Fakat oyun geliştiricilerinin daha kaliteli ve bitmiş bir oyunla oyun sevenlerin karşısına çıkacak olması bir yandan teselli niteliğinde.

Oyuna büyük beğeni ve ilgi olduğunu gören geliştirici ekip Ember Lab, gelen bu güzel tepkilerin ilham kaynağı olduğunu ve pandeminin negatif etki etkilerini oyun içerisine yansıtmamak amacıyla böyle bir karar aldıklarını duyurdu.

Karar sonrası daha kaliteli ve beklentileri karşılayacak şekilde piyasaya oyunun sürüleceğini söyleyen yapımcı, aksiyon ve macera oyunu hakkında daha fazla ilerleme kaydedeceklerini belirtti.

Oyunun 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya sunmayı planladıkları da açıklaNdı. KenaPlayStation 4PlayStation 5 ve Epic Games aracılığı ile PC platformunda satışa sunulacak.

Pandemi nedeniyle birçok oyunun veya cihazın lansmanı, çıkış tarihi ertelenirken Kena’da bundan nasibini almış oldu. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle daha hangi oyunların çıkışının erteleneceği merak konusu. Konu hakkında ilerleyen günlerde gelen haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yeni macera oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. yeni gelen tüm paketler var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir