Telegram Silinen Mesajları Geri Getirme (Görme)

Telegram Silinen Mesajları Geri Getirme (Görme)

0

Telegram son zamanlarda en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri haline geldi. Kullanımı arttıkça pek çok kullanıcı yeni sorular sormakta. Telegram’da silinen mesajları geri getirmek mümkün mü? en çok merak edilenler arasında. Uygulamanın bu tarz bir kurtarma aracı şimdilik mevcut değil. Ancak Telegram silinen mesajları geri getirme ve Telegram silinen fotoğrafları geri getirmenin çeşitli yolları var.

Telegram Silinen Mesajları Geri Getirme Mümkün mü?

Popüler mesajlaşma platformu Telegram, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta. Telegram üzerinden mesaj, fotoğraf, video ve çeşitli dosyaları diğer kişilere paylaşmak mümkün. Bunun yanında bazen ise Telegram kullanırken mesajların veya fotoğrafların silinme durumu olmakta. Telegram sohbet silinmesi durumunda ne yapılmalı?

Telegram‘da silinen sohbet ve fotoğrafların geri getirilmesi için bir kaç adım mevcut. Ancak Telegramın kendisi böyle bir hizmet sunmamakta.

Ayrıca bu, Telegram veri kurtarmanın imkansız olduğu anlamına gelmez. Bu yazımızda Telegramda silinen fotoğrafları ve mesajları kurtarmanın 3 olası yolunu topladık. Yazımızın devamında ayrıntılar mevcut.

Silinen Telegram Mesajlarını ve Fotoğraflarını Geri Getirmenin Yolları

Telegram Silinen Mesajları Geri Getirme

Silinen Telegram Fotoğraflarını Galeride Bulabilirsiniz

Telegramda’da kendi fotoğraflarınızı kurtarmak istiyorsanız ilk olarak Telegram Fotoğrafları isimli dosyaya gidin. Telegram üzerinden bir fotoğraf aldığınızda görseller bu dosyada kaydedilir ve hafızada korunur. Silinen Telegram fotoğraflarını kurtarmak bu kadar basittir. Klasör içerisinde resimler bulunacaktır.

Silinen Telegram Fotoğraflarını Önbellek Klasöründen Kurtarın

İkinci yol, silinen Telegram sohbetlerini, silinen konuşmalardaki tüm mesajları, resimleri, videoları ve diğer dosyaları depolayan önbellek klasöründen kurtarmaktır. Bunu yapmak için, telefonunuzdaki harici SD kartından şu adreslere gidin: Android klasörü> veri klasörü> org.telegram klasörü> önbellek klasörü. Burada silinen Telegram verilerini bulacaksınız.

Telegramda Silinen Mesajları Program ile Geri Getirmek

Bu yöntem ile Android cihazlarınızdaki metin mesajları, kişiler, belgeler, resimler, video dosyaları vb. gibi diğer türlerdeki silinmiş dosyaları kurtarabilirsiniz. EaseUS Android veri kurtarma programı bu işlemi yapan programlar arasında yer alıyor.

Telegramda Silinen Mesajları Geri Getirme iOS

iOS ile Telegram verilerini alma yöntemi için özel bir seçenek mevcut değil. Yazımızda bahsettiğimiz galeri ve önbellek sizlere faydalı olabilir. Ayrıca Telegram verilerini geri getirme için ekstra bir uygulama indirmenizi tavsiye etmiyoruz. Denediğimiz zaman bu tarz uygulamaların başarılı olmadığını gördük.

Telegramda Silinen Mesajları Geri Getirme Andoid

Silinen telegram mesajı, resmi, videosu geri getirme için Andorid üzerinden etkili bir yöntem mevcut. Android klasörü> veri klasörü> org.telegram klasörü> önbellek klasörü. Burada silinen Telegram verilerini bulacaksınız.

Telegramda Silinen Mesajları Geri Getirme Uygulaması

Telegram karşı tarafın sildiği mesajları geri getirme, telegram grupta silinen mesajları görme için uygulama arayışında olmamanızı tavsiye ederiz. İndireceğiniz bir uygulama cihazlarınızda ek veri kaybına yol açabilmekte.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 7
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 2
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 2
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 4
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir