Telegram Plus Nedir? Telegram Plus Nasıl İndirilir?
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri

Telegram Plus Nedir? Telegram Plus Nasıl İndirilir?

0

Telegram Plus Nedir? Telegram uygulaması grupları ve kanalları ile ünlü bir mesajlaşma uygulaması. 2021 ocak itibaren whatsapp ta çıkan sözleşmeden dolayı Telegram uygulamasını kullanan insan sayısı arttı. Aranızda Whatsapp uygulaması kullanan var ise Whatsapp Plus uygulamamıza bakabilirsiniz. Gerçekten insanların işine yarayan efsane uygulama. Özelliklerini yazmak istesek destan olur diyebiliriz. Uygulamayı özet bir şekilde anlatacağım. Telegram Grubumuz

Telegram Plus Nedir

Bu uygulamayı kullanırken normal telegram uygulamasını da giriş yapabilirsiniz. Her iki uygulamada telefonda olacak ve çıkış yapmayacaktır. Telegram Plus uygulamasında birbirinden güzel temalar ve özelleştirme seçenekleri de bulanmaktadır. Bunun sayesinde gözünüze hangi tema iyi geliyorsa kullanabileceksiniz.

Telegram Plus Gizlilik Ve Güvenlik Nedir?

Telegram Plus uygulamasında, Plus ayarlar içinde böyle bir özellik bulunmakta. Bu özellikler sayesinde Telegram uygulamanızı daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Ayarlar içinde; Telefon numaramı gizle, gizli sohbetler, şifreleme, parmak izi kilit gibi özellikler bulunmakta. Bunun yanında istediğiniz özelliği Telegram Plus uygulamasında kullanabilirsiniz.

Telegram Plus Kullanan Ban Yer Mi?

Telegram Plus normal telegram uygulamasının ekstra özellikleri bulunun uygulama demek. Bu özellikler sayesinde ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz. Bu uygulama da birilerinin gizliliğini yok saymadığı için sorun teşkil etmez. Uygulamayı kullanırsanız sorunu olmayacaktır.

Telegram Plus Uygulaması Nasıl İndirilir?

Telegram uygulamasını sizlere özet geçerek anlattım. Yukarıda anlattığım gibi bir çok özellik bulunmakta. Bu özellikleri istediğinizi aktif edebilirsiniz. Bu özelliklerin içinde olup anlatamadığım çok fazla özellik var. İsterseniz sizde indirip detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ugulamayı indirmek için alt kısımda bulunan Telegram Plus uygulamasını indir butonuna basabilirsiniz.

Telegram Plus Uygulamasını İndir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir