Teespring Para Kazanma! Tshirt Tasarla Para Kazan

Teespring Para Kazanma! Tshirt Tasarla Para Kazan

0

Genel olarak ABD ve Avrupa’da çok yoğun bir şekilde içerik üreticileri tarafından kullanılan platform Teespring’i son dönemde Türkiye’de de çok sayıda içerik üreticisi kullanmakta. Teespring para kazanma konusunda araştırmalar her geçen gün artmakta.

Teespring tasarım yaptığınız kendi ürünlerinizi kolaylıkla satabileceğiniz bir platformdur. Ancak onu diğer platformlardan öne çıkaran şey ise kendi ürünlerinizi özgürce tasarlamanıza izin vermesi. İçerik üreticileri bu nedenle çeşitli promosyon gibi ürünlerini buradan üretmekte ve satış için listelemektedir.

Kumaşına, baskı makinesine, kargolamasına, ürün takibine karışmadan sadece tişört tasarlayarak para kazanmak oldukça basit bir şekilde mümkün. Bu iş tipine “Print on Demand” yani talep üzerine baskı denmekte.

Print on Demand” yaparak yalnızca t-shirt satışını değil içinde baskı geçen tüm ürün gruplarının satışını yapabiliyorsunuz. Ürün çeşidi olarak yaklaşık 150 çeşit üründe baskı yaptırarak bunları satabiliyorsun. Örnek olarak telefon kılıfı, şapka, kupa, etiketler mevcut.

Teespring Nedir? Neden Tercih Etmeliyim?

Teespring, ABD merkezli bir e-ticaret platformudur. Burada genellikle baskılı ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. İçerik üreticilerinin yoğun bir şekilde kullandığı platform haline gelmiş durumda. Kendi takipçilerinize özel ürünler üreterek bunları satışa koyabiliyorsunuz. Üstelik üretim, sipariş ve dağıtım gibi hiçbir konu ile uğraşmanız gerekmiyor.

Tişört Tasarla Para Kazan

Tshirt tasarla para kazan sistemi , sizlerin tasarımlarını boş ürünlerin üzerine yerleştirip nasıl görünmeleri istediğinizi belirleyip satışa koymanız ile başlamakta.

İçerisi hiçbir baskı içermeyen tişört, kupa, maske, şapka, tayt, etek gibi yüzlerce ürün tipiye dolu bir site düşünün. Yapay zekalı kolay kullanım arayüzü ile üzerine ekleyeceğin dosyayı siteye yüklüyorsun. Sonra sana nasıl görüneceğini gösterip satışa hazır hale getiriyor.

Teespring Para Kazanma

Bu site üzerinden Dolar veya Euro kazanabilirsiniz. Mevcut durumda Dolar’ın 31, Euro’nun 34 olduğu bir ülkede tshirt tasarlayarak para kazanmak gerçekten güzel bir yöntem. Tasarımlarınızı sitenin kendisi üretip kargolaması ise bizlere büyük kolaylık sağlamakta.

Teespring Ödeme Alma

Teespring ile ödeme alma için mevcut durumda iki yöntem bulunmakta. İlk olarak PayPal mevcut ancak biz bu yöntem ile ödememizi alamıyoruz. İkinci olarak ise Payoneer ile ödeme alınırken bizler de bu seçenek ile paramızı çekeceğiz.

Payoneer çevrimiçi para transferi, dijital ödeme hizmetleri ve müşterilere işletme sermayesi sağlayan bir Amerikan finansal hizmetler şirketidir. Ödememizi Payoneer’e çektikten sonra oradan banka hesabımıza aktarabilmekteyiz. Ayrıca çeşitli kripto paralar üzerinden de paramızı alabiliyoruz.

Teespring Dolar Kazanmak

Teespring ile para kazanma için sitenin kullanımı ve tüm detaylar hakkında videomu izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir