Sürpriz Apple Lansmanı Hakkında Detaylar

Sürpriz Apple Lansmanı Hakkında Detaylar

0

Yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğu üç farklı etkinlik sayesinde Apple, kullanıcılarını tam anlamıyla şaşırtmayı başardı. Fakat mevcut durumdaki yeni bilgiler, kısa süre içinde sürpriz bir Apple lansmanının bizi karşılayacağını gösteriyor. Söz konusu olan lansmandaki beklentiler ise durmadan ertelenen AirPods Studio ve AirTags gibi donanımların karşımıza çıkacağı yönünde. Sürpriz Apple lansmanı geliyor.

Sürpriz Apple lansmanı ve ilk bilgiler

Sürpriz Apple lansmanı ve ilk bilgiler

Geçtiğimiz haftalarda bir twitter kullanıcısı, Aralık ayı içerisinde Apple’ın bir sürpriz yapabileceği hakkında yazı paylaşmıştı. Yine iOS 14.3 kaynak kodlarında da AirPods Studio hakkında ipuçları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise sürpriz Apple lansmanı ile ilgili tarih bilgisi de ortaya çıkmış oldu.

MacRumors ekibininin ulaştığı yazışmalar göz önünde bulundurulduğunda, Apple Salı günü için sürpriz bir hazırlık içinde. Şirket servis sağlayıcılarına 8 Aralık Salı günü AppleCare ile ilgili değişiklikler planladığını bildirdi.

Apple, bu servis sağlayıcıları için paylaştığı notta, özellikle teknisyenlere yeni ürün barkodları, güncellenmiş ürün açıklamaları ve yeni veya güncellenmiş ürün fiyatlandırması için hazırlanmalarını tavsiye etti.

Çok sıradan gibi gelen bu not, Apple tarafından daha önce iPhone 12 ve Apple M1 işlemcili Mac bilgisayarları lansmanı öncesinde de verilmişti. Söz konusu sürpriz lansman ile ilgili Apple’ın nasıl bir tanıtım gerçekleştireceği bilinmiyor.

Bu arada  bu lansmanda oyun kumandası içeren bir Apple TV ile karşılaşmamız da olasılıklar arasında. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Apple Salı günü süpriz bir lansman yapabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir