Surgeon Simulator 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu! Ameliyat Simülasyonu


Oyun sektöründe anlık olarak onlarca simülasyon oyunları yer alırken, ameliyat simülasyonu Surgeon Simulator aralarındaki en ilginç yapımlardan birisi. Kendi çapında bir kitlesi bulunan oyunun devamı: Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi ile karşımızda.

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi ne zaman?

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi ne zaman? Ameliyat simülasyon

Unity oyun motoruyla geliştirilen ve Bossa Studios tarafından 2013’te piyasaya sürülen ameliyat oyunu fazlasıyla ilgi toplamıştı. Kullanıcılara çeşitli türde aletlerle istedikleri tarzda ameliyat yapma deneyimini sunan oyunda çeşitli organları ameliyat edebildiğimiz ameliyat simülasyonu, bundan tam 7 yıl sonra ise devam oyununu piyasa çıkarmaya hazırlanıyor.

Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi yapımcıları tarafından 27 Ağustos 2020 olarak belirlendi. Epic Games Store üzerinden PC çıkışını gerçekleştirecek oyun, ön sipariş veren kullanıcılara da kapalı beta imkanı sunacak. 7-9 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek kapalı beta ile oyuncular yeni modları çıkış tarihinden önce deneme şansına sahip olacak.

Oyuncular ilk oyuna kıyasla ameliyat yapacakları ortamları düzenleme şansına sahip olabilecek. İster tek, isterseniz de arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz oyunda seviye editörü aracılığıyla da dilerseniz bir labirentte, dilerseniz de bowling salonunda hastanızı ameliyat edebileceksiniz.

Oyunun fiyat tarafında ise iki farklı fiyatlandırma mevcut.  Epic Games Store üzerinden alabileceğiniz oyunun Standart sürümü 39 TL, Deluxe sürümü ise 69 TL olarak dijital platformlarda yerini alacak. Oyunun Deluxe sürümüne sahip oyuncular beta sürümüne katılabilecek ve böylelikle çıkış tarihinden önce oyunu oynayabilecek. Ayrıca Superhero kostüm seti, Mad Scientist kostüm seti, Season Pass, iki oyunun soundtrackları ve daha pek çok öğeye de sahip olacak.

Ameliyat Simülasyonu 2 Sistem Gereksinimleri – Minimum

İşlemci: Intel Core i3-3225 @3.3 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 550Ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Surgeon Simulator 2 Sistem Gereksinimleri – Önerilen

İşlemci: Intel Core i5-4670
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Kötü Kötü
2
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
İlginç İlginç
1
İlginç
Aşk Aşk
7
Aşk
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Başarılı Başarılı
2
Başarılı
Lol Lol
3
Lol

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir