Superman Filmi Geri Dönüyor! Duyuru Yapıldı

Superman Filmi Geri Dönüyor! Duyuru Yapıldı

0

DC, süper kahraman filmlerinden istediği başarıyı bir türlü yakalayamamıştı. Bu alandaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Justice League filmini, orijinal yönetmeniyle yeniden konuşan şirket, şimdi de sevilen bir yapımı geri getiriyor. Superman, bir süredir sessizliğini koruyordu fakat kısa süre önce bir adım atıldı. WarnerMedia‘dan sevindirici haber geldi. Superman Filmi Geri Dönüyor!

Superman Filmi Geri Dönüyor!

Superman Filmi Geri Dönüyor!

Açıklamadan anlaşıldığı kadarıyla Superman filmi, seriyi yeniden (reboot) başlatacak. Ayrıca film tam bir kargaşa içinde olan DC sinematik evreninden yansımaları içinde mevcut. Filmin senaryosunu Wrong Answer ve Big Woods filmlerinin senaristi Ta-NeshiCoates yazıyor. Yapımcılığını ise JJAbrams üstelenmekte. Söz konusu filmde Superman’i kimin canlandıracağı tam anlamıyla merak konusu. Rol için karakteri önceki filmlerde canlandıran Henry Cavill ve Micheal B. Jordan isimleri ön plana çıkıyor.

Film çekimlerinin ne zaman başlayacağı veya yayın tarihi tam anlamıyla muamma. Bunun yanında filmi sinemada mı yoksa internette mi yayınlanacağı merak konusu. Yine de stüdyo gişeden gelecek olan gelir yerine, HBO Max’i tercih edebilir. Bir başka DC süper kahraman filmi olan Wonder Woman, bir süre önce bu platformda çıkış yapmıştı.

Ancak yeni Superman filminin DC’ye istediği başarıyı getirmesine şüpheyle bakılıyor. Şirketin çıkardığı her film, rakibinin karşısında eziliyor. Marvel filmi, gişede 1 milyar dolar barajını geçerken, DC filmleri bu rakamın çok gerisinde kalıyor.

Peki siz yeniden çıkması planlanan Superman filmi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir