Subway Surfers Mobil Oyun Pazarına Damga Vurdu!

Subway Surfers Mobil Oyun Pazarına Damga Vurdu!

0

Her ay en çok indirilen mobil oyunlar listesini paylaşan Sensor Tower, Ağustos ayı en çok indirilen oyun listesini de paylaştı. Raporda Stumble GuysApex Legends Mobile ve Garena Free Fire gibi yapımlar öne çıkmakta. Ancak Subway Surfers mobil oyun pazarına damga vurdu!

Subway Surfers Mobil Oyun Pazarına Damga Vurdu!

Subway Surfers Mobil Oyun Pazarına Damga Vurdu!

Sensor Tower, Ağustos ayının en çok indirilen mobil oyunlarını açıkladı. Rapora göre geçtiğimiz ayın birincisi Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen ve bir döneme damga vuran Subway Surfers oldu. Genel, Google Play ve App Store dahil olmak üzere tüm kategorilerde zirveye oturan mobil yapım, 33,5 milyon indirme aldı.

Oyun, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 89,4’lük bir artış yaşadı. Bu bağlamda yapıma en çok ilgi gösteren ülkeler ise yüzde 28,5 ile Çin ve yüzde 13,3 ile Hindistan oldu.

Listenin ikinci sırasında Kitka Games tarafından geliştirilen ve Stumble Guys yer alıyor. Söz konusu yapım toplamda 26.5 milyon indirme aldı. En çok indiren ülkeler yüzde 15,2 ile Endonezya ve yüzde 14 ile ABD oldu. Ayrıca son haftalarda genel ve App Store sıralamalarında en üstteydi. Fakat geçen ay bu son buldu ve Subway Surfers’ın atağıyla ikinci sıraya geriledi.

Peki siz Subway Surfers hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca bu yükselişini neye bağlıyorsunuz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir