Stranger Things 4. Sezonu Kaç Bölüm Olacak? İşte İlk 8 Dakikası!

Stranger Things 4. Sezonu Kaç Bölüm Olacak? İşte İlk 8 Dakikası!

0

Netflix yapımı popüler dizi Stranger Things yeni sezonu ile gelmeye gün sayıyor. Diziyle ilgili yeni bilgiler geldi; Stranger Things 4. sezonu kaç bölüm olacak sorusuna yanıt verildi. Ayrıca iki ayrı kısımdan oluşacağı belirtilen dizinin yayın tarihleri de açıklandı. Ek olarak dizinin ilk 8 dakikasına ait olan sahne yayınlandı. Merakla beklenen dizinin işte ilk 8 dakikası;

Stranger Things 4. Sezonu Kaç Bölüm Olacak? İşte İlk 8 Dakikası!

Stranger Things 4. Sezonu Kaç Bölüm Olacak? İşte İlk 8 Dakikası!
Stranger Things 4. Sezonu Kaç Bölüm Olacak?

Netflix’te yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip Stranger Things, yeni sezonu ile heyecanla beklenmekte. Nihayet popüler dizi dördüncü sezonu ile 27 Mayıs 2022’de ekranlara geri dönüyor. Yapımın yaratıcılarından önceden gelen açıklamalarda dizinin ne zaman yayınlanacağı açıklanmıştı. Verilen üç yıllık aranın ardından dizinin yeni sezonunun ilki 27 Mayıs’ta, ikincisi ise 1 Temmuz’da olmak üzere iki parçadan oluşacağı belirtilmekte.

Netflix ise dizi ile ilgili bir açıklamada bulunmakta. Söz konusu açıklamasında dizinin en uzun sezonu olacağı belirtilen 4. sezonun kaç bölümden oluşacağını ve iki parçaya nasıl bölüneceğini belirtti. Platforma göre, 27 Mayıs’ta yayınlanacak olan ilk kısımda 7 bölüm yer almakta. 1 Temmuz’da ise yayınlanacak olan ikinci kısımda 2 bölüm bulunmakta. Kısacası dört gözle gelmesi beklenen sezon toplam 9 bölümden oluşacak.

Ayrıca yeni sezondaki bölümlerin eski bölümlere göre daha fazla uzun sürelere sahip olacağı belirtilmekte. Gelen açıklamalara göre 4. sezonun çoğu bölümü yaklaşık olarak 75 dakika olacak. Ayrıca ilk kısmın son bölümü olan 7. bölümün 98 dakika, 8. bölümün 85 dakika ve sezon finali olan 9.bölümün ise 2,5 saate yakın sürecek.

Ek olarak Netflix, resmi hesabından yeni sezonla ilgili bir video paylaştı. Söz konusu videoda yeni sezonun ilk bölümünün ilk sekiz dakikasını gösterilmekte. İşte o video;

Peki siz bu dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca diziyi hiç izlediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir