Stok Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır? Shutterstock Para Kazan
  1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanma

Stok Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır? Shutterstock Para Kazan

0

Fotoğraf çekerek para kazanma konusunda pek çok site mevcut. Ancak aralarında en popüler olan ve kazanç açısından memnun eden site Shutterstock olarak göze çarpıyor. İnternetten para kazanmak isteyenler için bugün Stok Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır? Shutterstock Para Kazanma anlattım.

Daha fazla para kazanma videoları izleme ve sizlerde para kazanma isterseniz kanalıma abone olmayı unutmayın. Ayrıca istediğiniz videolar varsa videonun altına yorum yapabilirsiniz.

Stok Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır?

Bu videoda stok fotoğrafçılığı yaparak para kazanmayı ve fotoğraftan para kazanmak, fotoğraf satarak para kazanmayı gösterdim. Stok fotoğrafçılığı nasıl yapılır, shutterstock ne kadar kazandırıyor, stok fotoğrafçılık ve shutterstock para kazanma dan bahsettim.

İnternetten para kazanma 2022 ve para kazanma yolları arasında stok fotoğraf satmak çokça talep görüyor. Shutterstock üye olma, Shutterstock görsel yükleme ve Shutterstock para kazanma artık çok kolay. Stok fotoğrafçılığı nedir? Umarım Sıkılmadan hatta Eğlenerek izlersiniz.

Shutterstock Üye Olma

Shutterstock ile para kazanma istiyorsanız öncelikle satış yapabileceğiniz bir hesap açmanı gerekmekte. Bunu da buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptığınız sayfadan hızlı bir şekilde kendinize hesap oluşturabilmektesiniz.

Stok Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır

Shutterstock Para Kazanma

Shutterstock para kazanma konusunda en çok merak edilen ise ne kadar para kazanıldığı. Site üzerinden kazanacağınız para görsel başına 25-50 cent civarlarında. Yapacağınız en mantıklı şey ise yüzlerce kaliteli ve satılabilme ihtimali yüksek fotoğraflar yükleme.

Peki videoda anlattığım konu hakkında siz ne düşünmektesiniz? İnternetten para kazanma için daha önce çaba sarf ettiniz mi? Ayrıca stok fotoğrafçılık yapmak sizce mantıklı mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap