Stadia Pro Kullanıcıları Haziran Ayında Beş Oyun Daha Alabilirler!


Stadia Pro Kullanıcıları  Haziran Ayında Beş Oyun Daha Alabilirler!

Google, Stadia Pro hizmetindeki teklifleri genişletmek için yatırımlarına devam ediyor. Biraz yavaş başlamasına rağmen yakın zamanda Stars Wars Jedi: Fallen Order ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi önemli oyunları ekledi. Şirket yeni bir duyuru yaptı ve şu anda statlarında Pro abone olanlar 1 Haziran’da hiçbir ek maliyet olmadan beş yeni oyunu alabilecek.

Yeni oyunlar Stadia parçalanmaya sınırlanmış yeni ve eski başlıkların bir karışımı olarak ilan edildi. Oyuncuların eşyaları evlerden ve diğer binalardan ve hareketli bir kamyona mümkün olduğunca çabuk taşımak için işbirliği yapması gereken çok oyunculu bir başlık.

Ücretsiz olarak edinilebilecek başka bir başlık, Bandai Namco tarafından yayınlanan bir bulmaca platform oyunu olan Little Nightmares. Oyun 2017 yılında piyasaya sürüldü ve bir netice ilan edilirken , Stadia versiyonundan henüz bahsedilmedi. Ayrıca Power Rangers: Battle for the Grid , Superhot ve Google’ın ilk olarak Şubat ayında Stadia için açıkladığı Panzer Dragoon: Remake .

Daha önce, Google zaten duyurmuş olduğu Elder Scrolls Çevrimiçi 16 Haziran’da Stadia parçalanmaya Pro kullanıcıları için satışa sunulacak. O Stadia parçalanmaya mağaza yeni çıkanlar, olmanın da ortaya çift Jotun: Valhalla Sürümü ve Eldritch Sürümü: Koparılmış maliyeti 14.99 ve 19.99 dolar. Son olarak, Stadia yakın zamanda 4K akış gereksinimleri karşılandığı sürece Web’de 1440p çözünürlük desteği ekledi.

Sizlerde Stadia Pro kullanıcıları iseniz 1 haziran tarihinde oyunlara sahip olabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
0
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
11
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
3
Başarılı
Lol Lol
0
Lol

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir