Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

0

İsveç merkezli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olan Spotify, oldukça popüler. Ancak platform, üzücü bir haberle karşımızda. Dün itibari ile gelen haberlere göre Spotify ücretlerine zam geldi. İşte platformun yeni abonelik ücretleri;

Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

Spotify Ücretlerine Zam Geldi!

Dünyanın en popüler müzik dinleme platformları arasında birinci sırada yer alan Spotify, dün yeni bir haberle geldi. Söz konusu şirket yeni gelen haberlere göre fiyatlarına zam yaptı. Bildiğiniz üzere Apple, Music uygulamasının abonelik ücretlerine %42 oranında bir zam yaptı. Spotify tarafından da yeni bir hamle geldi. Platformun kullanıcıları dün itibariyle fiyatlara %15 oranında bir zam yapıldı. Bu yeni gelişme ile birlikte platform tekrar en pahalı uygulama olarak yerini aldı.

Spotify tarafından fiyatlara gelen yeni zam sonrasında Bireysel abonelik paketi 18,99 TL’den 20.99 TL’ye yükseldi. 23,99 TL’lik Duo paketi ise 27,99 TL oldu. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla birlikte kullananların popüler seçimi olan Aile paketi ise 29,99 TL’den 34,99 TL’ye yükseltildi. Ayrıca paketlerin içindeki en uygun fiyatlı olan öğrenci paketi de 8,99 TL’den 10,49 TL oldu.

Apple ile Spotify arasındaki fiyat konusu uzun süredir büyük bir rekabet içinde. Spotify şubat ayında fiyatına zam yaparak aile paketini 29.99 TL’ye çıkarmıştı. Apple da nisan ayında aldığı fiyat yükseltme kararıyla iki şirket arasındaki farkı eşitledi. Apple, 26 Mayıs itibariyle Öğrenci paketi 9,99 TL / ay, Bireysel paket 19,99 TL / ay, Aile paketi 29,99 TL / ay olarak fiyatlarına zam yaptı. Kısacası rakibini geride bıraktı. Ancak dün itibariyle tekrardan en pahalı müzik dinleme platformu olmakta.

Peki siz bu zamlı fiyatlar hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak Spotify platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir