Sonunda belli oldu! Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi ne zaman geliyor?

Sonunda belli oldu! Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi ne zaman geliyor?

0

Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un Peşinde adıyla yeni bir Yüzüklerin Efendisi filmi geliyor! Hem de filmin yönetmenlik koltuğunda oturacak olan isim, aynı zamanda filmin başrolünde de yer alacak olan Andy Serkis olacak. Serkis’in özellikle hareket yakalama teknolojisindeki uzmanlığı ve oyunculuk yeteneği, bu yeni film için büyük bir heyecan uyandırıyor.

Yeni Yüzüklerin Efendisi filminin yapımcılığını, orijinal serinin yönetmeni Peter Jackson üstlenecek

Filmin senaryosunu Fran Walsh ve Philippa Boyens yazacaklar. Bu isimler daha önce Peter Jackson ile birlikte LotR üçlemesinde çalışmışlardı ve bu projenin de aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. Ayrıca senaryo ekibine Phoebe Gittins ve Arty Papageorgiou da dahil olacak.

Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi

Yapımcılar arasında ise Peter Jackson’un yanı sıra yazarlar Fran Walsh ve Philippa Boyens de bulunuyor. Ekip, Yüzüklerin Efendisi evrenine olan tutkularını ve bağlılıklarını daha önce de kanıtlamışlardı. Warner Bros’un bu projeye olan destek ve yatırımı da büyük bir önem taşıyor zira film için büyük bir prodüksiyon gerekiyor.

Andy Serkis’in yanı sıra, Warner Bros’un bu projeye yönelik söylediği sözler de dikkat çekici. Stüdyo başkanları Michael De Luca ve Pam Abdy, Peter Jackson ve ekibinin LotR evrenine olan sadakatinin ve bağlılığının altını çiziyorlar.

Filmin ne zaman çıkacağına gelecek olursak: Warner Bros Discovery CEO’su David Zaslav bu sabah yaptığı açıklamada Yüzüklerin Efendisi’ni temel alan iki yeni filmden ilki olacak olan The Hunt for Gollum’un 2026 yılında gösterime gireceğini söyledi.

Bazı hayranlar Hobbitt’ten sonra yeni Yüzüklerin Efendisi filmi için biraz endişeliler. Bildiğiniz gibi Hobbitt serisi, serinin hayranları arasında tartışmalı bir seri oldu. O serinin başında da Peter Jackson vardı. Dolayısıyla dediğimiz gibi, bu film için bazı soru işaretleri mevcut.

Her ne kadar bazı hayranlar şüpheli yaklaşsa da Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi için heyecan dorukta. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/yeni-yuzuklerin-efendisi-filmi-ne-zaman-geliyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir