Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Sitesi! Nostalji Renklendir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Sitesi! Nostalji Renklendir

+ - 0

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme sitesi, yapay zeka desteğiyle nostaljik bir deneyimin kapılarını aralamakta. İnternet ortamında siyah beyaz fotoğraf renklendirme konusunda fazlasıyla başarılı çalışmalar görüyoruz. Ancak siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek için ileri düzeyde Photoshop bilmenize gerek yok.

Yazımıza konu olan bu site siyah beyaz resmi renklendirme işini otomatik olarak yapıyor. Tek yapmanız gereken sisteme fotoğrafı yüklemek. Gerisini saniyeler içinde site kendisi hallediyor. Bunun yanında bazen beyaz bölgelerde küçük hatalar görülebilmekte. Fakat yine de başarılı bir şekilde renkli hale getiriliyor.

Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Sitesi

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme sitesi ve nostalji Renklendirme sitesi anlık olarak hem ios hem de android cihazınız ile giriş yapabilmektesiniz. Söz konusu site ücretsiz kullanılabilmekte. Siyah beyaz fotoğraflarınızı renklendirmek istiyorsanız bu site tam olarak size göre. Ek olarak yüklediğiniz fotoğrafın orijinalini bozmadan tek tıkla renklendiriyor.

Öncelikle alt kısımdaki “Nostalji renklendirme sitesi” linkine tıklayıp siteyi açıyoruz. Ayrıca bu işlem için herhangi bir üyelik, ödeme vs. gerekmiyor. işlemler çok kısa ve oldukça basit. Siteyi açtığımızda, karşımıza fotoğraf yükle butonu çıkıyor ve ona tıklıyoruz. Açılan kısımdan cihazımızdaki siyah beyaz fotoğrafı seçip işlemleri başlatıyoruz.

Nostalji renklendirme sitesi

Bu yazımız ilginizi çekebilir: Bir fotoğraftan istenmeyen arka plan nasıl kaldırılır? Fotoğrafı bozmadan, fotoğraftan arka planı silmeniz mümkün. Örneğin güzel bir fotoğrafınızı bozan bir arka plan veya arka planda bulunan istenmeyen kişiler bu site sayesinde tamamen kalkacak. Oldukça kolay, ilgili yazımıza ulaşmak için:

Fotoğraftan Arka Plan Kaldırma Programsız!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap