Resimlerin Arka Planı Nasıl Silinir? Artık 5 Saniye!

Resimlerin Arka Planı Nasıl Silinir? Artık 5 Saniye!

0
Resimlerin Arka Planı Nasıl Silinir? Kızı bir resimden alıp başka bir resme koymak.

Son zamanlarda çoğumuzun en sık şikayetçi olduğumuz konulardan biri, Resimlerin Arka Planı Nasıl Silinir? Fotoğrafımızın arkasındaki istenmeyen kişiler veya nesneler, görsel uyumu bozan bu tür öğeler profesyonel bilgisayar kullanıcıları tarafından kolayca temizlenebiliyor. Peki bilgisayar kullanımının sadece temel özelliklerini bilen bizler bu işi nasıl çözeceğiz.

Sadece 5 Saniyede Resimlerin Arka Planı Nasıl Silinir?

Fazlasıyla rahatsız olduğumuz bu soruna çözüm olabilmesi amacıyla açılan Remove Bg adlı web sitesi sayesinde fotoğraflardaki arka planı silme işi artık çok daha kolay bir hale gelmiş durumda. Bu site sayesinde tek tıkla ve sadece 5 saniye içerisinde resimlerin arka planını silebilirsiniz.

Oldukça basit bir yapıya sahip olan bu internet sitesi, alt yapısında bulunan yapay zeka özelliği ile yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece 5 saniyede işleminizi tamamlıyor ve png halinde fotoğrafınızı sizlere sunuyor.

Bu anlattığımız siteye herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmadan, istediğiniz fotoğraflarınızı hiç vakit kaybetmeden arka plan larını yok edebilirsiniz.

Resimlerin Arka Planını Silen Site

Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak söz konusu internet sitesine gitmek. Siteye ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde istediğiniz fotoğrafı bilgisayarınızdan seçerek siteye yüklemek. Sitenin gelişmiş yapısı sayesinde 5 saniye içerisinde resminiz hazır olacak ve size png. şeklinde indirme linki sunulacak.

Fotoğrafların Arka Planı Nasıl Silinir? sorusunun cevabı olan bu yazımız sayesinde sizlerde işlemlerinizi hiç vakit kaybetmeden yapabileceksiniz.

Peki siz, fotoğraflardaki arka planları nasıl temizliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir