Sims 5’in Yoda Olduğu Resmen Doğrulandı

Sims 5’in Yoda Olduğu Resmen Doğrulandı

0

Maxis tarafından geliştirilmekte olan Sims serisi, çoğu kişiye göre tüm zamanların en başarılı video oyun serilerinden bir tanesi. En son Sims 4 oyunu ile karşımıza çıkan serinin yeni oyununun ne zaman çıkacağı merak ediliyordu. EA CEO’su Andrew Wilson, geçtiğimiz günlerde Sims 5’in yolda olduğunu resmen açıkladı.

Bir süredir Sims 5 hakkında bir çok söylenti dolanmaktaydı. Her kafadan bir ses çıkmakta ve bilgi kirliliği oluşmaktaydı. Kısa  süre önce havada bulunan belirsizlik durumunu bozan haber geldi. Oyunun yayıncısı olan EA’nın CEO’su Andrew Wilson, Sims 5 hakkında oyuncuların beklediği o güzel haberi verdi.

Wilson; oyun karakterlerinin geliştirildiğini, yeni karakterlerin daha eğlenceli ve gerçekçi olduğunu söylerken yeni oyunun yakında geleceğini belirtti. Elimizdeki bilgiler bununla da sınırlı değil. Wilson’ın oyuncuları heyecanlandıracak bir haberi daha var.

Sims 5, çoğu platformda yayınlanacak:

Wilson, yaptığı açıklamada Sims 5’in yeni platformlar için de yayınlanacağını söyledi. Yani Sims 5, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te oynanabilecek. Aynı zamanda bulut tabanlı oyun platformlarında ve sosyal medyada da oynanabileceğini duyurdu. Oyuncular bu platformlarda güzel deneyimler kazandırmak istediklerini ve bu yüzden oyunun hala gelişim aşamasında olduğunu haber veren Wilson, oyun ne zaman çıkacak sorusuna net bir tarih vermedi.Oyuncular kendilerini de oyuna dahil edebilecek:

Sims 5’te beklenen bir diğer özellik ise oyunun çevrim içi olması ve oyuncuların kendi karakterlerini oluşturup oyuna dahil edebilmeleri. Wilson, oyuncuların kendi arkadaşlarıyla birlikte Sims dünyasında güzel ve keyifli vakit geçirmelerini istediklerini belirtti. Tüm bu yeniliklerden sonra oyunun yayınlanacağı bekleniyor.

Kesin bir tarih verilmemesi ve daha 2020 nin başlarında olduğumuzu göz önünde bulundurursak, bu yıl içerisinde Sims hayranlarının meraklı ve heyecanlı bekleyişlerinin son bulacağını ön göremek mümkün.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir