En İyi Türk Korku Filmleri İzle! Yerli Korku Filmleri İzle

En İyi Türk Korku Filmleri İzle! Yerli Korku Filmleri İzle

1
En İyi Türk Korku Filmleri izle. Yerli türk korku filmleri izle.

Bu yazımızda sizlere En İyi Türk Korku Filmleri ni derledik. Yerli korku filmleri izle, 10 tanesini fragmanlarıyla birlikte sıraladık. Belli bir kesimin bu korku filmlerinden zevk aldığı aşikar, bizlerde o kesme hitap edebilmek amacıyla yerli türk korku filmleri Imdb si yüksekten alçağa doğru filmleri sıraladık.

En iyi Türk Korku Filmleri nden bazıları seri halinde olduklarından, serilerinden en çok beğenileni ekleme gereği duyduk. Sizlerde dilerseniz serinin birinci bölümünden izlemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden Yerli Korku Filmleri ve korku filmi izle türk için İyi Seyirler.

1- Üç Harfliler: Beddua (2018)

Annesi öldürülen küçük bir kız, bu cinayetin intikamını almak için şeytani bir ruhu çağıracaktır. Üç Harfliler serisinin dördüncü filmi olan Beddua, Siccin serisinin yönetmeni Alper Mestçi tarafından yazılıp yönetilmiştir.

2- Dabbe: Cin Çarpması (2013)

Düğününe hazırlanan Kübra, bilinmeyen varlıklar tarafından ele geçirilmiştir. Psikiyatr arkadaşı Ebru’yla beraber içindeki kötülükleri yok etmeye çalışacaktır. Türkiye’deki en bilinen korku film serisi Dabbe’nin dördüncü filmidir.

3- Siccin 4 (2017)

Yılmaz ailesi maddi sıkıntılar yaşadığı için Saadet adındaki babaannelerinin yanına yerleşirler. Saadet’in evinin bahçesinde kocasının mezarı ve evin içinde de başka evrenlerden varlıklar bulunmaktadır. Bu varlıklar ise evi ele geçirmiş ve evde Saadet dışında kimseyi istememektedirler. Yerli türk korku filmleri arasında Siccin 4 (2017) 3. sırada.

4- Cinni Uyanış (2016)

Evinden çok çıkmayan ve monoton rutinlerine sadık Dilara’nın hayatı, bir gün bahçesinde bulacağı bir cesetle alt üst olacaktır. Etrafında ve kendisinde gerçekleşen paranormal olayların cevapları için geçmişine bakması gerekecektir. Filmin yazar ve yönetmenliğini rock müziğiyle tanıdığımız Emre Aydın yapmıştır.

5- Küçük Kıyamet (2016)

Bilge ve Zeki mutlu ve sıkıntısız evliliklerini bir tatille değerlendirirler. Çocukları ve yeğenleriyle gittikleri bu tatil, bir deprem sonrasında yaşananlar ve çevredekilerin garip tavırlarıyla bir ‘kıyamete’ dönüşecektir. Filmin yönetmenliğini Okul ve Vavien gibi filmlerin yönetmenleri Durul ve Yağmur Taylan yapmıştır.

6- Magi (2016) – Yerli korku filmleri

New York’ta yaşayan gazeteci Olivia, Türkiye’deki kız kardeşi Marla’nın hamile olduğunu öğrenince Türkiye’ye gelir. İlişkisi bitmiş olmasına rağmen Marla çocuğu doğurmakta ısrarcıdır. Marla’nın başına gelenleri araştırmaya başlayan Olivia aksiyon ve korku dolu bir yolculuğa adım atmıştır. Hasan Karacadağ’ın yazıp yönettiği filmde Stephen Baldwin ve Michael Madsen gibi Hollywood filmlerinden tanıdığımız isimler de bulunuyor.

7- Baskın (2015)

Nelerle karşılaşacağını beklemeyen bir polis ekibi, aldıkları bir çağrıyı takip ederek terk edilmiş bir binaya ulaşır. Bu sırada geçirdikleri araba kazası onları etkilemişken, vardıkları binada olan olaylarla cehennemin kapılarını aralayacaklardır. Adını dünya genelinde de duyuran Can Evrenol’un ilk uzun metraj filmidir. Muhteşem pratik efektleri, akılda kalıcı müziği ve ekranda yaşattığı görsel muazzamlıkla akıllarda kalacaktır.

8- Naciye (2015)

Yeni yerleştikleri evine alışmaya çalışan Bengi ve Bertan çifti evlerine musallat olan Naciye adındaki gizemli bir kadına karşı hayat mücadelesi vermek zorundadırlar.

9- El-Cin (2013)

Bir grup arkadaşın doğaüstü güçler tarafından teker teker ele geçirilmesini anlatmaktadır. Filmin çekimlerinde (yönetmen Hasan Karacadağ’ın söylediklerine göre) izleyenin bilinçaltına üç boyutlu mesajlar göndermeyi amaçlayan kameralar ve ekipmanlar kullanılmıştır.

10- HTR2B – Dönüşüm (2012)

Bir silah olarak genetik açıdan değiştirilen insan denekler, bir gün klinikten kaçarak ormanda saklanmaya çalışırlar. Kimler yakalanacak, kimler kurtulacak ve kimler tekrardan ‘insan iyiliği’ için bilimsel deneylere kurban gidecektir? En iyi yerli türk korku filmleri arasında 10. sırada yer HTR2B – Dönüşüm yer almakta.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Harika bir top10 sıralanmış, aralarından izlemediklerimi izliycem şimdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir