Selahattin Gülen Kimdir? Fetullah Gülen’in Neyi Oluyor?

Selahattin Gülen Kimdir? Fetullah Gülen’in Neyi Oluyor?

0

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün üst düzey bir isminin yakalandığının müjdesini vermişti. Verilen bu müjde sonrasında yakalanan FETÖ’cü ismin kim olduğu bir hayli merak edilmekte. Bunun yanında vatan haini FETÖ firarisi Emre Uslu, MİT tarafından paketlenen FETÖ’cü ismin kim olduğunu açıkladı. Emre Uslu, yakalanan FETÖ’cü hainin Selahattin Gülen olduğunu duyurdu. Peki Selahattin Gülen kimdir? Selahattin Gülen nerede yakalandı? Selahattin Gülen Fetullah Gülen’in neyi oluyor?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’cü hainin yakalandığının açıklamıştı. Erdoğan, “Biz bugüne kadar çok Nurettin Sofi’ler öldürdük. Hedefimiz şu an kandil, orayı da çökertmemiz lazım. Rastgele bir yönetim yok ne yaptığını bilen, attığı adımı bilen, bu planlama ile yürüyen bir Türkiye Cumhuriyeti var. Bunu da sürdüreceğiz. Yakında FETÖ takımından da önemli bir ismi açıklayacağız, şu anda elimizde. Kimi yakaladık, hesaba çektik, onun açıklamasını da yapacağız.” demişti.

Selahattin Gülen kimdir?

Selahattin Gülen Fetullah Gülen’in neyi oluyor? Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız tarafından canlı yayında duyurulan FETÖ’cü yakalanan isim sosyal medyada konuşulmakta. Bu kişinin ki haftadır kayıp olduğu duyurulan Selahattin Gülen olduğu belirlendi. Bunun yanında Selahattin Gülen, terör örgütünün elebaşı Fethullah Gülen’in yeğeni. Ayrıca öğretmen olduğu bilinen FETÖ’cü hain Selahattin Gülen Türkiye’den firar etmişti. Selahattin Gülen nerede yakalandı? Selahattin Gülen, MİT mensuplarınca Kenya’da paketlendiği bilgisi mevcut.

Selahattin Gülen kimdir? Fetullah Gülen’in neyi oluyor?

Ayrıca Selahattin Gülen’in eşi de bu konuda eşinin yakalandığını düşündüğünü belirtti. Anlaşılan eşinden 1-2 hafta haber alamayınca bu konuda düşüncesi mevcut. Ve bu konuda haklıda çıktı.

Selahattin Gülen kimdir

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca FETÖ uzantılı diğer kişilerinde yakalanması sizce olumlu mu? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilrisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir