Samsung S21 Ailesi Pil Kapasitesi Detayları

Samsung S21 Ailesi Pil Kapasitesi Detayları

0
Samsung S21 Ailesi Pil Kapasitesi Detayları

Dünya devi Samsung yeni akıllı telefonları üzerinde son derece hızlı çalışıyor. Samsung S21 ve S21 Plus için pil detayları kısa süre önce belli oldu. Samsung amiral gemisi telefonlarının üzerine fazlasıyla titriyor. Bu nedenle şirketin S21 ailesi de merak içinde bekleniyor. İşte Samsung S21 ailesi pil kapasitesi için bildiklerimiz:

Samsung S21 ailesi pil kapasitesi ortaya çıktı

2021 yılının şubat ayında çıkması beklenen Samsung Galaxy S21 ailesi için telefon hakkında şimdiden bazı detaylar gelmeye başladı. S21 ailesi, şimdi pil kapasitesi tarafında detaylar kazanıyor. Galaxy S21 ve S21 Plus’ın pil kapasiteleri, 3C sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı.

Sertifika belgeleri, Galaxy S21 ve S21 Plus modellerinin pil kapasitelerini ve model numaralarını ortaya koyuyor. SM-G991 model numarasına sahip S21, 3.880 mAh batarya ile, SM-G996 olan S21 Plus ise 4.660 mAh ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yapılan paylaşımda inanılmıycak bir detay var ve o detay da pilleri Samsung’un üretmeyeceği. Çin merkezli Ningde Amperex, telefonların batarya tarafında karşımıza çıkıyor. Galaxy S21 serisinde eski sürümünde olan sorunları görmeyeceğiz çünkü firma sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyor. Yeni amiral gemisi telefonlarını daha uygun fiyata da satacak deniyor.

Galaxy S21 ile ilgili bir başka iddia ise Exynos 1000 işlemcisinden güç alacak olması. Aynı zamanda 3D Sonic Max parmak izi okuyucu sensörünün yer alacak olması da konuşulan iddialar arasında.

Galaxy S21 hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir