1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Samsung Katlanabilir Telefonlar İçin Adım Attı

Samsung Katlanabilir Telefonlar İçin Adım Attı


Teknoloji devi Samsung, hali hazırda bulunan programında, telefonlarının iade süresini 100 güne çıkarıyor. Ayrıca firma bu hamlesi ile birlikte, iade sürelerini üç ayın üzerine uzattı. Kullanıcıların katlanabilen telefonların kendileri için doğru olup olmadığını anlama şansı tanımak hedefi mevcut. Samsung Katlanabilir Telefonlar!

Samsung katlanabilir telefonlar için adım! Deneme süresi 100 güne çıkıyor

Samsung Katlanabilir Telefon

Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Z Fold 2 5G için bir programı başlattı. Ayrıca söz konusu program ile Samsung, cihazları kullanmaya devam etmek veya iade etmek isteyip istemediğinize karar vermeniz için 15 yerine 100 gün süre verdi.

Bahsi geçen iki telefonun da geçen yıl salgına rağmen iyi bir satış rakamına ulaştı. Şirketin 2020 yılının sonlarındaki kazanç raporu olumlu ilerledi. Bunun yanında Z Fold 2’yi içeren amiral gemisi cihazların piyasaya sürülmesiyle mobil satışlarının 2019‘un aynı dönemine göre yüzde 51 arttığını ortaya koydu.

Katlanan telefonlarındaki satış rakamlarına rağmen Samsung‘un ilk kez bu tür program sundu. Cihazların normalden daha fazla bir satış yapma amacı var. Bu hamle ile satışlarının artacağı da net olarak beklentiler arasında. Ayrıca telefon satışları zaten hızla artmakta.

Samsung’un söz konusu programından yalnızca 1 Nisan‘a kadar resmi web sitesinden yararlanılabildiğini belirtelim. Peki siz bu konular ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. kadirozcat_avatar
    3 hafta önce

    çok güzel ve kullanışlı herkese öneririm !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir