Samsung Galaxy Tab S7 FE Çıkıyor! İlk Bilgiler

Samsung Galaxy Tab S7 FE Çıkıyor! İlk Bilgiler

0

Popüler teknoloji şirketi Samsung’un farklı isimler verilen tableti hakkındaki bilgiler netleşmekte. Galaxy Tab S7 FE modeli sızdırılmaya maruz kalarak Google Play Console sitesinde sızdırıldı. Samsung Galaxy Tab S7 FE Çıkıyor! İlk Bilgiler

Samsung Galaxy Tab S7 FE Çıkıyor! İlk Bilgiler

Samsung Galaxy Tab S7 FE Çıkıyor! İlk Bilgiler

Teknoloji devi Samsung’un piyasada yerini alması beklenen tableti hakkındaki bilgilere yeni detaylar eklenmeye devam etmekte. Söz konusu olan tablete ilk olarak Galaxy Tab S7 Lite adı verilmişti, şu anda Galaxy Tab S7 FE adını aldı. Güney Kore menşeili üretici son dönemlerde ”Fan Edition” çatısı altında birçok yeni ürününü duyurdu. Duyurulan yeni ürünlerin yanında çıkması planlanan yeni tablet de yerini alacak.

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S7 FE, tasarımı ve temel özellikleriyle Google Play Console listesinde ortaya çıktı. Söz konusu olan listeye göre şirketin yeni tableti 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip bir LCD ekrana sahip olacak. Fakat yenileme hızı hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

Söz konusu olan tablet 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz’e kadar ulaşabilen 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 750G işlemciden güç almakta. 4 GB RAM’e sahip olan tabletin, 6 GB’lık bir versiyonun da olacağı iddiası var olmakta.

Ayrıca tablette stereo hoparlör olacak. Ek olarak 8+5 Megapiksel çift arka kameraya sahip olacağı hakkında bilgiler yer almakta. Fiyat konusuna gelindiğinde ise Tab S7 FE’nin, mevcut Tab S7’den daha ucuz olacağı söylenmekte. Bu bilgiye göre de yeni Samsung tabletinin 700 Euro altında bir etiket ile geleceğini göstermekte.

Peki siz bu tablet hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir