Samsung Galaxy S23 Ultra’da ilginç ekran sorunu!

Samsung Galaxy S23 Ultra’da ilginç ekran sorunu!

0

Samsung, şubat ayının başında Galaxy S23 ailesi ile karşımıza çıktı. Sahip olduğu özelliklerle adından söz ettirmeyi başaran seri şimdi de farklı sorunlarla gündemde yer alıyor. Son bildirilenlere göre Galaxy S23 Ultra kullanıcıları ekran ile ilgili bir sorun yaşıyor. Peki, bu sorun ne?

Samsung, sorunun ‘normal’ olduğunu söylüyor

Samsung, şubat ayında Galaxy S23 serisini duyurdu. Duyuru öncesinde sahip olduğu özelliklerle gündeme gelmeyi başaran serinin modellerinden Galaxy S23 Ultra, şimdi bir sorunla karşı karşıya. Galaxy S23 Ultra kullanıcıları son zamanlarda ekran ile ilgili sorun yaşadıklarını bildiriyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra'da ilginç ekran sorunu!

Birkaç kullanıcı, küçük bir ekran kusuru gibi duran ve ekranın köşesindeki kabarcıkların yer aldığı fotoğraf ve video kayıtlarını paylaştı. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan söz konusu ‘balon‘, Galaxy S22 Ultra’da da karşımıza çıktı. Samsung, bu ekran sorununu geçtiğimiz yıl ele aldı.

Söz konusu sorunla ilgili olarak şirket, bunun ‘normal’ bir olay olduğunu belirtti. Ayrıca ürünün işlevselliğini ya da kullanım ömrünü etkilemediğini de açıkladı. Bunun için de kullanıcıların endişe duymadan telefonlarını kullanabileceklerini söyledi.

Ayrıca şirket, Samsung ekranlarının yüzey temperli cam, toz geçirmez katman ve su geçirmez katman gibi birkaç bileşenden oluştuğunu belirtti. Tüm bunlarla birlikte Samsung, S23 Ultra’nın bu sorunla dahi mükemmel olduğunu iddia ediyor.

Peki, siz Samsung Galaxy S23 Ultra ekran sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın! Samsung Galaxy S23 Ultra inceleme videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir