Samsung Galaxy S21 Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy S21 Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

0
Samsung Galaxy S21 ön sipariş tarihi

Teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı telefon serisi Galaxy S21 için çok daha fazla detay zamanla belli olmaya devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde telefonun basın görselleri sızdırılmıştı ve tasarımı ile ilgili pek çok yorum yapılmıştı. Yapılan bu yorumlar halen daha devam ederken, telefonun ön sipariş tarihi hakkında bir takım bilgiler paylaşıldı. Çin’de bu cihaz için ön sipariş vermek adına ön ödeme bile yapılmakta. Benzeri pek görülmemiş olan bu yöntemde telefonun ön siparişleri için bir sayfa açıldı. Samsung Galaxy S21 ön sipariş tarihi?

Samsung Galaxy S21 ön sipariş tarihi

Çin’de bulunan Samsung internet sitesinde ön sipariş için bir ekran açıldığı gözlemlendi. Telefona sahip olmak isteyen kişiler bu ekrandan yaklaşık olarak 15 dolar ödeme yapıyor. Bu sayede telefon ön siparişe açıldığı anda ilk olarak bu ödemeyi gerçekleştirenler cihazı alabiliyor. Bunun yanında 15 dolarlık ödemeyi yapan kullanıcıların telefonu alma sırasında, telefon ücretinden 15 dolar düşürülüyor. Söz konusu ödemeyi yapmış fakat cihazı almaktan vazgeçmiş kişiler için ise 15 dolar geri iade ediliyor.

Samsung Galaxy S21 ön satış

Çin’deki sitesinde Galaxy S21 olarak değil de ‘Samsung’un 2021’deki ilk 5G amiral gemisi telefonu’ tanımlaması kullanılıyor. Telefonun daha önceki sızdırılan tanıtım tarihi ise 14 Ocak 2021 idi. Dünya genelinde siparişlerin açılma tarihi olarak 14 Ocak sonrası olarak bekleniyor.

Daha önce Roland Quandt tarafından sızdırılan telefonun basın görselleri WinFuture aracılığıyla karşımıza çıkmıştı. Telefonun tasarımında sadelik dikkat çekerken, önde bizleri bir ekran deliği karşılıyor. Arka tarafta solda konumlandırılan üçlü kamera kurulumu görülüyor. İlginç bir şekilde kamera panelinin yanında konumlandırılan LED flaş, farklı bir tasarımı işaret ediyor.

Samsung Galaxy S21 için böyle bir çizgiden ilerleniyorken Samsung Galaxy S21 Ultra için arka tarafta daha farklı bir tasarım söz konusu olacak. İki sensör fazlası olacağı aktarılan ultra modelinin diğerlerine göre daha üstte konumlandırılacağı biliniyor. Ultra modelinde yakınlaştırma tarafına odaklanacak olan Samsung, 10 Megapiksel 3x yakınlaştırma yapabilen telefoto kameraya ve 10 Megapiksellik 10x yakınlaştırma kabiliyetinde periskop kamerasıyla fark yaratacak gibi duruyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir