Samsung Galaxy S20 FE Videosu Yayınladı! İşte Görüntüler


Dev firmanın merakla beklenen Samsung Galaxy S20 FE videosu kısa süre önce yayımlandı. Video YouTube üzerinden paylaşılırken, daha önce sızdırılan teknik özelliklerin S20 FE’ye ait olduğunu doğrular nitelikte.

Tanıtımının 23 Eylül 2020 tarihinde yapılacağı açıklanan cihazın arka kısmında üç adet kamera bulunmakta. Ekran boyutu 6.5 inç olarak açıklanan cihazda, Full HD Plus teknolojisinin bulunduğu bildirildi.

Samsung Galaxy S20 FE Videosu Yayınladı

Samsung Galaxy S20 FE videosu ortaya çıktı

Aileye yeni katılan cihaz için LTE sürümü de üretilip piyasaya sürüleceği açıklandı. Fakat şimdilik bu sürümün hangi ülkelerde satılacağı resmiyete kavuşmadı. S20 Fan Edition için en az 6 adet renk seçeneği belirleyen Samsung, cihaz için de Güney Koren’nin popüler gruplarından biri olan BTS ile reklam anlaşması yaptı.

Ekran çözünürlüğü 2400 x 1080 olan S20 FE’nin ekranına AMOLED mimarisi eşlik edecek. Tasarımı 20:9 formatına göre yapılan bu akıllı telefonu Gorilla Glass 3 koruyacağı bildirildi. Ayrıca bu üründe bulunan 120 Hz ekran tazeleme hızı da kullanıcıların seveceği ve cihaz kullanımını kolaylaştıracak bir özellik.

Yeni çıkan bu ürünün ülkemize de satışa çıkacağı düşünülüyor. Zira birçok kaynağa göre kendisinin 4G sürümü Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak.

5G sürümünde ise Snapdragon 865 işlemcisinden yararlanılacak. S20 FE’nin teknik özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Cihazın özelliklerini ve tasarımını nasıl buldunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirte bilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
10
Şaşkın
Kötü Kötü
3
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
6
Aşk
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Başarılı Başarılı
2
Başarılı
Lol Lol
3
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir