Samsung Galaxy Note 21 Sızdırıldı! İşte Görüntüler

Samsung Galaxy Note 21 Sızdırıldı! İşte Görüntüler

1
Samsung Galaxy Note 21 Sızdırıldı

Popüler teknoloji devi Samsung hakkında kısa süre önce dikkat çeken iddialar çıkmıştı. Bu iddialara göre Samsung, Note serisini üretimden kaldıracaktı fakat yeni sızıntı bunu yalanlar nitelikte. Samsung Galaxy Note 21 sızdırıldı, tasarımı için de ipucu veren bir görsel sosyal medyada paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 21 sızdırıldı: Note serisi şimdilik yoluna devam ediyor

Samsung, uzun bir süredir S serisine odaklanan bir strateji planlaması ile gündeme gelirken Galaxy Note serisini göz ardı etmiş gözüküyordu. Piyasada Galaxy Note serisiyle fark yaratan dev firma bu konuda bir adım atmış gözüküyor. S21 Ultra‘nın S Pen desteğiyle gelmesi de bu söylentileri destekler nitelikte oldu. Fakat Galaxy Note 21 için ortaya çıkan sızıntı, seriyi seven ve kullanıp almak isteyenleri sevindirecek nitelikte.

Samsung Galaxy Note 21 canlı görüntüsü Twitter’da paylaşıldı. Sosyal medyada paylaştığı ve doğru çıkan bilgi sızıntılarıyla bilinen ‘Boby’ isimli kullanıcının yeni hesabı olan ‘Snapdrachun 888 5G’ hesabından yapılan paylaşımı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Söz konusu çıkan sızıntıdan anlaşıldığı kadarıyla Galaxy Note 21 ile Note serisine şimdilik devam edilecek. Bunun yanında cihaz ile ilgili detaylar henüz öğrenilebilmiş değil. Fakat Exynos 2100 ve Snapdragon 888 işlemcili iki versiyonla tüketici karşısına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung’un amiral gemisi olan Note serisi hakkında yeni cihaz çıkarma adımı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir