Samsung Galaxy Buds 2 Sızdırıldı! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Buds 2 Sızdırıldı! İşte Detaylar

+ - 0

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung karşımıza yeni kablosuz kulaklığı ile gelmeye hazırlanmakta. Galaxy Buds 2 adını verdiği kablosuz kulaklıklar, tasarımı ve özellikleriyle karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy Buds 2 Sızdırıldı! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Buds 2 Sızdırıldı! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Buds 2 Sızdırıldı! İşte Detaylar

Samsung’un yakın zamanda çıkarması beklenen kablosuz kulaklığı ile ilgili detaylar gün geçtikçe artmakta. Sızdırılan sızıntılar ve çıkan söylentiler ardından şimdi de FCC sertifika sitesinde ortaya çıktı.

Söz konusu olan kulaklığa ait ilk haberler Sammobile isimli internet sitesi ve Max Weinbach tarafından gelmişti. Bahsedilen kaynaklar kulaklıkların Apple Airpods’a rakip olacaklarını ve üstün özelliklere sahip olacaklarını söylemişlerdi.

Geçtiğimiz zamanlarda çıkan haberlere göre kulaklığın ”Beryy” kod adında olduğu ve aynı anda birden fazla cihaza bağlanacağı söylenmekteydi. Ancak dün itibari ile FCC sertifika sitesi tarafından onaylanan kulaklığa ait olan çoğu detay karşımıza geldi.

Söz konusu olan sertifika sitesine göre Samsung’un yeni nesil kablosuz kulaklığı, (SM-R177) model numarasına sahip olmakta. Ayrıca sızdırılan görseller doğrultusunda tasarım konusunda geçmiş neslin görünümüne ait olması bilinmekte.

FCC sertifika sitesine göre Galaxy Buds 2, yeni nesil Bluetooth teknolojisi olan Bluetooth LE desteğine sahip olmakta. Ayrıca kulaklık şarj kutusu ile birlikte gelmekte. Fakat şarj kutusunun görünümüne dair herhangi bir bilgiye mevcut değiliz.

Ayrıca ek olarak kulaklık ANC (aktif gürültü engelleme) özelliğine sahip olacak. Tahmini olarak kulaklık Ağustos ayı içerisinde satışta olacak.

Peki söz konusu olan bu kulaklık ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap