Saçta Elektriklenmeyi Yok Eden Dyson Flyaway Başlık Geliyor!

Saçta Elektriklenmeyi Yok Eden Dyson Flyaway Başlık Geliyor!

0

İngiliz teknoloji şirketi Dyson, yeni saç kurutma başlığını tanıttı. Kadınların en büyük dertlerinden biri olan saçlarındaki elektrik sorunu artık tasarlanan yeni başlık ile önlenecek. Saçta Elektriklenmeyi Yok Eden Dyson Flyaway Başlık Geliyor!

Saçta Elektriklenmeyi Yok Eden Dyson Flyaway Başlık Geliyor!

Saçta Elektriklenmeyi Yok Eden Dyson Flyaway Başlık Geliyor!

Özellikle ürettiği süpürgeler ile tanınan teknoloji şirketi Dyson şimdi de yeni bir saç kurutma başlığı ile gelmekte. Söz konusu başlık yeniden geliştirildi ve Coanda etkisiyle aşırı ısı olmadan saçtaki elektriklenmelerin önüne geçmekte. Bu sayede her kadının hayali olan elektriklenmeyen saçlar Dyson’ın yeni başlığıyla hayal olmayacak. Ayrıca söz konusu başlık dün satışa sunuldu ve bu sayede artık kadınlar istedikleri zaman satın alabilecekler.

Yeni başlık, uzun saçları öne doğru çekip uçuşan saçları iterek elektriklenmeyi önlemekte. Bu sayede saçlar daha kolaylık hizalanıyorlar, yumuşaklıkları ve doğal parlaklıkları büyük ölçüde artıyor. Ek olarak ise kadınların kuaföre gitmelerine gerek kalmıyor ve kuaför salonu ayaklarına geliyor.

Ayrıca geliştirilen başlığı, Dyson saç bakım kategorisi direktörü Emma Sheldon şöyle tanımlamakta:

“Mühendislerimiz, her zaman geleneksel yöntemler üzerine yeniden düşünmeye yönlendirmekteler. Hava akışına olan ilgimiz, saç stilistlerinin elektriklenmeyi azaltmak için “fırça ve fön makinesi” tekniğini nasıl kullandığını gözlemledikten sonra Coanda’nın potansiyelini zorlamamıza neden oldu. Geleneksel olarak bu teknikte, saç stilisti saça yön vermek için yuvarlak bir fırça kullanarak elektriklenmeyi önlemek için makineden gelen hava akışını saça yönlendirmekte. Günlük hayatta kullandığımız şekillendiriciler için bu yöntemin yeni bir yolunu bulmaya çalıştık. Yeni Dyson Flyaway başlık, elektriklenmeyi düzeltmek için Coanda efektinden yararlanmakta.”

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Dyson model ürünler kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir