İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Robert Kiyosaki’den Finansal Çöküş Uyarısı!

Robert Kiyosaki’den Finansal Çöküş Uyarısı!


Ünlü yazar ve milyoner yatırımcı Robert Kiyosaki, finansal piyasaları büyük bir çöküş beklediğini ifade etti. Bitcoin’i de etkileyecek bu durum hakkında düşüncelerini paylaştı. Robert Kiyosaki’den Finansal Çöküş Uyarısı!

Robert Kiyosaki, çoğumuzun hayatına Zengin Baba Yoksul Baba kitabıyla girdi. Çok satan yazarlar arasında bulunan milyoner yatırımcı, finans sektöründe devasa bir çöküş beklediğini dile getirmişti. Geçtiğimiz günlerde yeni açıklamalar yaptı. Büyük çöküşte yatırımcılara zengin olma fırsatı doğacağını söyledi.

Robert Kiyosaki’den Finansal Çöküş Uyarısı

Robert Kiyosaki den Finansal Çöküş Uyarısı

Ünlü milyonerin açıklamalarına göre söz konusu çöküş Bitcoin‘i (BTC) de etkileyecek. Kitcoi News’a verdiği röportajda Robert Kiyosaki, finansal piyasaların geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı. Pek çok yatırımcı bu açıklamalar sonrasında tedirgin oldu.

Çok satan yazar, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin devasa büyüklükteki borç yükünün altın ve gümüş fiyatlarını bile olumsuz etkileyecek bir piyasa çöküşüne yol açacağını ifade etti. Ayrıca Robert Kiyosaki Bitcoin’in de bu çöküşten etkileneceğini öngörüyor. 

“Bu, dünya tarihinin en büyük finansal çöküşü olacak. Hiç bu kadar borç birikmemişti. Bu yüzden piyasanın altüst olmasıyla birlikte yaşanan düşüşte daha çok altın, gümüş ve Bitcoin satın alacağım.”

Robert Kiyosaki piyasa çöküşlerinin zengin olmak isteyenlerin harekete geçmesi için en uygun zaman olduğuna inanıyor ve ek olarak bu çöküşün yakın bir zamanda gerçekleşmesini bekliyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Robert Kiyosaki’nin Açıklamaları

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap