The Secret Door, Google’ın Sihirli Dünyası

The Secret Door, Google’ın Sihirli Dünyası

0
The Secret Door, ufak şelaleli büyük yeşil bir orman.

Kullanıcıları tarafından hiçbir zaman tam anlamıyla özellikleri bilinemeyen Google‘ın içerisi sırlarla dolu. Bu bilinmeyenlerle dolu ortamda, pek duymadığınız bir özellikten bahsedeceğiz bu yazımızda. The Secret Door un gizemi.

Boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmek ister misiniz? Sıkıcı anınızı eğlenceli hale getirmek. Google’ın bu güzel özelliği ile sizlerde oturduğunuz yerden gizemli bölgelere seyahate çıkabileceksiniz.

Sıkça duymadığınıza emin olduğum bu özellik ile kutuplardan tutun saraylara kadar her türlü yeri görme şansına sahipsiniz. Fakat bir özelliği de kapının nereye açılacağının belli olmaması.

Açılan bu kapı sizlere keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamanın yanında yeni yerler görerek göz zevkinizi tavan yaptıracak. Panorama görüntü şekliyle kaliteli bir hizmet sunulmakta.

The Secret Door Nasıl Kullanılır?

The Secret Door sitesine girdikten sonra karşımıza bir kapı beliriyor, kapının üzerine bir kere tıkladıktan sonra ekran kararıyor ve gözümüzü bambaşka bir ortamda açıyoruz. Hafif bir melodi eşliğinde, sangi Google Haritalardaymışsınız gibi bulunduğunuz ortamda gezinmeye başlıyorsunuz.

Görüntü kalitesinin HD olduğu bu sitede bulunduğunuz bir evin tepesinden yere bakabilme özelliğine bile sahipsiniz. Gizemli kapıyı açtıktan sonra ortamı beğenmediğiniz veya orada gezdikten sonra sıkıldığınız olursa, ekranın solundan kapı resmine bir daha tıklıyorsunuz ve başka bir yere sırlarla dolu kapınızı açıyorsunuz.

Fazlasıyla eğleneceğinize emin olduğum siteye ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu tarz ilginç ve eğlendirici bilgileri ve siteleri öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir