Red Dead Redemption 2’deki detay, yok artık dedirtti! (Video)

Red Dead Redemption 2’deki detay, yok artık dedirtti! (Video)

0

Rockstar Games‘in hem geliştiriciliğini hem de yayıncılığını üstlendiği Red Dead Redemption 2 ya da kısa adıyla RDR 2, 2018’in sonlarına doğru piyasaya sürüldü. O zamandan beri milyonlarca kişi tarafından oynanan yapım, günümüzde en iyi hikayeli oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. Bu ün sadece hikayesi değil, aynı zamanda oyunun detaylarından da kaynaklanıyor.

Red Dead Redemption 2, birçok önemli detay içeren bir oyun. Açık dünyasında dolaşırken bunlara rastlayabilirsiniz. Kısa süre önce bir oyuncunun keşfettiği önemli bir detay ise internette çok konuşuldu. İşte ayrıntılar…

Red Dead Redemption 2’deki kuş detayı çok konuşuldu

Bilindiği üzere Red Dead Redemption 2‘de insanlar kadar diğer canlılar da birbirleriyle etkileşime geçebiliyor. Bu canlılar arasında kuşlar da bulunuyor. Kısa süre önce ortaya çıkan detay ise tam olarak kuşlar ile ilgili. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Reddit’te Red Dead Redemption 2 ile ilgili bir forumda paylaşılan videoda oyuncu, dürbünle etrafı izlediği sırada bir kuşun yere inerek bir tavşanı avladığı görülüyor. Kuşun onu nereye götürdüğü videonun devamında yer almasa da yüksek bir ihtimalle yemek için uygun bir yer aradı.

Daha önce pek fazla kişinin fark etmediği bu detay çok konuşulsa da oyuncuları çok da şaşırtmadı. Zira Rockstar Games, kendi oyunlarında detaya önem veren bir şirket olarak biliniyor. Bu bağlamda Red Dead Redemption 2‘de hala daha fark edilmeyen detaylar olması kuvvetle muhtemel.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Red Dead Redemption 2 oyunundaki detayı daha önce fark etmiş miydiniz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/red-dead-redemption-2-kus-detayi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir