Red Dead Online Güncelleme Geldi! Merakla Bekleniyordu
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Red Dead Online Güncelleme Geldi! Merakla Bekleniyordu

1

PC platformuna geldiğinden beri oynanma rekorları kıran Red Dead Redemption fazlasıyla seviliyor. Oyunun çevrim içi modu için oyuncular uzun zamandır sitemliydi. Red Dead Online güncelleme gelmemesinden şikayetçi olan oyuncular, sitemlerinin sonunda müjdeli haberi aldı.

Red Dead Online oynayan kullanıcılar bu sabah oyuna giriş yaptığında karşılarına yepyeni bir güncelleme çıktı, sabırsızlıkla beklenen güncellemenin içeriği ise oldukça dolu.

Red Dead Online güncelleme Natural yayınlandı

Red Dead Online güncelleme Natural yayınlandı

Uzun süredir güncelleme yüzü görmeyen sevilen oyuna ilaç gibi gelen haber, içeriğiyle de oyuncuları mutlu etti. Online modunun güncellemesinde en çok konuşulan şey; 7 farklı hayvan seçeneğinin eklenmiş olması. Bunun yanı sıra birçok görev ve oyun modu eklendi, özellikle oyuncuların ilerlemesine büyük katkı sağlayan günlük ödüller sıklaştırıldı.

Üçüncü sezonunda eklenmesi ile toplamda 80 aşamadan oluşacak görevler yüklendi. Bu görevleri katılım bileti bulunmadan da oynayabilirsiniz fakat bilet olmadan içeriklerin hepsine erişemeyeceksiniz. Oyundaki güncellemelerin kısa bir fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Mutlulukla karşılanan bu güncellemesi tabii ki hata düzeltmesini beraberinde getiriyor, yeni hayvanların eklenmiş olması Red Dead Online sistemini daha rekabetçi bir hale getirecek.

Uzun süre güncelleme yüzü görmeyen oyunda “palyaço” durumuna düştüklerini belli etmek isteyen oyuncular palyaço kostümüne sahip olarak Rockstar Games’e güzel bir mesaj vermişti. Bu mesaj yapımcılara ulaşmış olacak ki oyuna gelen yenilikler oldukça tatmin edici.

Sizler yeni güncellemeyi nasıl buldunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir