Galaxy Z Fold 2 Tasarımı Güncel Olarak Sızdırıldı!


Sabırsızlıkla beklenen, 5 Ağustos‘ta başlayacak Unpacked etkinliği öncesi bilgi sızıntıları gelmeye devam ediyor. Etkinlikte tanıtılacak Note 20 ile ilgili birçok detay öğrenilirken, bu kez Samsung Galaxy Z Fold 2 tasarımı sızdırıldı. Z Fold 2 ekranı yenilenen haliyle canlı görüntülendi.

Galaxy Z Fold 2 tasarım canlı görüntülerle ortaya çıktı

Galaxy Z Fold 2 tasarımı

Kısa süre sonra gerçekleşmesi planlanan etkinlikte; Galaxy Note 20Z Flip ve Z Fold 2‘nin tanıtılacak. Dört gözle tanıtılması beklenen bu ürünler ile ilgili bazı bilgiler ise etkinliğe günler kala sızdırıldı. Bundan önce donanımı konusunda birtakım özellikleri paylaşılan katlanabilir cihazın bu kez ise tasarımı açıkça paylaşıldı.

Galaxy Z Fold 2 tasarımının geçmişten daha farklı yenilikler görüyoruz. Z Fold 2 ekranı, punch hole olarak anlaşılan delikli çentik türüne sahip olacak. Bu farklılık, katlanabilir telefonun ekran kasa oranında gözle görülür bir iyileşmeye olanak sağladı. Cihazın sızan tasarımsal görüntüsünü aşağıdaki tweette gözlemleyebilirsiniz.

Tasarımı sızdırılan cihazın geçtiğimiz günlerde sızdırılan özellikleri hakkında daha önce paylaşılan bilgileri kısaca hatırlayalım. Katlanabilir telefonun ekran büyüklüğünün 7,7 inç olması ve ekranın Super AMOLED teknolojisi ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda cihazın 120 Hz ekran tazeleme özelliğini de kullanıcılara açacağı öne sürülmüştü. Telefonun kalbinde ise Snapdragon 865 Plus işlemcisinin bulunacağı biliniyor. 5G teknolojisini kullanması beklenen telefon depolama tarafında ise 256 GB ve 512 GB olmak üzere iki seçenekle gelebilir.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
8
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
2
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
10
Başarılı
Lol Lol
6
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir