Galaxy Z Fold 2 Tasarımı Güncel Olarak Sızdırıldı!

Galaxy Z Fold 2 Tasarımı Güncel Olarak Sızdırıldı!

0

Sabırsızlıkla beklenen, 5 Ağustos‘ta başlayacak Unpacked etkinliği öncesi bilgi sızıntıları gelmeye devam ediyor. Etkinlikte tanıtılacak Note 20 ile ilgili birçok detay öğrenilirken, bu kez Samsung Galaxy Z Fold 2 tasarımı sızdırıldı. Z Fold 2 ekranı yenilenen haliyle canlı görüntülendi.

Galaxy Z Fold 2 tasarım canlı görüntülerle ortaya çıktı

Galaxy Z Fold 2 tasarımı

Kısa süre sonra gerçekleşmesi planlanan etkinlikte; Galaxy Note 20Z Flip ve Z Fold 2‘nin tanıtılacak. Dört gözle tanıtılması beklenen bu ürünler ile ilgili bazı bilgiler ise etkinliğe günler kala sızdırıldı. Bundan önce donanımı konusunda birtakım özellikleri paylaşılan katlanabilir cihazın bu kez ise tasarımı açıkça paylaşıldı.

Galaxy Z Fold 2 tasarımının geçmişten daha farklı yenilikler görüyoruz. Z Fold 2 ekranı, punch hole olarak anlaşılan delikli çentik türüne sahip olacak. Bu farklılık, katlanabilir telefonun ekran kasa oranında gözle görülür bir iyileşmeye olanak sağladı. Cihazın sızan tasarımsal görüntüsünü aşağıdaki tweette gözlemleyebilirsiniz.

Tasarımı sızdırılan cihazın geçtiğimiz günlerde sızdırılan özellikleri hakkında daha önce paylaşılan bilgileri kısaca hatırlayalım. Katlanabilir telefonun ekran büyüklüğünün 7,7 inç olması ve ekranın Super AMOLED teknolojisi ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda cihazın 120 Hz ekran tazeleme özelliğini de kullanıcılara açacağı öne sürülmüştü. Telefonun kalbinde ise Snapdragon 865 Plus işlemcisinin bulunacağı biliniyor. 5G teknolojisini kullanması beklenen telefon depolama tarafında ise 256 GB ve 512 GB olmak üzere iki seçenekle gelebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir