realme X2 Pro Güncelleme! Yeninilikler Sevindirdi

realme X2 Pro Güncelleme! Yeninilikler Sevindirdi

0

Kullanıcılara sevindirici haber geldi ve realme X2 Pro için Eylül 2020 güncellemesi yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde de bazı realme eski akıllı telefonlarının güncellemeler ile yenilendiğine şahit olmuştuk.

X2 Pro da akıllı telefonlar arasında amiral gemisi olarak tanımlanıyor. Türkiye’de de satışa sunulan Çin menşeli bu ürün 1 yaşını kutlamak için günler sayıyor.

realme X2 Pro Eylül 2020 güncellemesi geldi

realme X2 Pro Eylül 2020 güncelleme

Bu yazılımda 7 adet ana başlık bulunuyor. Belirtilen bu 7 başlık arasında güvenlik, uygulamalar, dosya yöneticisi, ayarlar, çoklu kullanıcı, oyun oynama ve sistem gibi kategoriler mevcut.

Hazırlanan yama ile güvenliği sağlamlaşan X2 Pro, çekilen videoların kolay bir şekilde düzenlenmesini sağlayan Soloop isimli bir uygulamaya sahip oldu. Bunun yanında dosyaları adlandırırken ki yaşanan sıkıntılı durum düzeltildi.

Bir çok sorun getirilen güncelleme ile çözülürken, güç tasarrufu modunu açtıktan sonra parlaklığı kapatamama problemi de etkisiz hâle getirilen sorunlar arasında bulunuyor.

Oyun konusunda da güncelleme öncesi sorun bulunuyordu. Bu sorun ise yatay oynanan oyunlardan çıkılamıyordu. Bu problemlerde güncelleme sayesinde çözülmüş oldu ve bazı oyunlardaki ses sorunları da ortadan kaldırıldı.

İnternet’e bağlanma sırasında oluşan sorunlarında çözüldüğü bilgisi paylaşılırken aynı zamanda arka planda aktif olan sesli mesajların WhatsApp ile uyumlu bir şekilde sorunsuz çalışmaya başladığı öğrenildi.

Yeni güncelleme hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir