Realme Watch S Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Realme Watch S Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı

0
Realme Watch S Tasarımı ve Özellikleri

Realme Watch S tasarımı ve bazı özellikleri yayınlandı. Ülkemizde de bulunan firmanın yeni cihazı sızdırıldı. Sertifika alan modelin detayları da rapor üzerinde kendisini gösterdi. Modelin tasarımı teknoloji tutkunlarının fazlasıyla dikkatini çekmiş durumda. Diğer modellerde bulunan su ve toz dayanıklılığına bu modelinde sahip olacağı bildirildi.

Birçok model daha önce de FCC aracılığı ile paylaşılmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Firmalar ürünlerinin kullanıcılara ulaştırılması için sertifikalara ihtiyaç duyuyor.

Realme Watch S tasarımı

Yeni akıllı saatte, kalp ritmi ölçme özelliğimevcut bulunacak ve kullanıcılara sunulacak. SpO2 sensörleri sayesinde de oksijen yoğunluğunu ölçebilen akıllı saat, sağ tarafta da iki adet butona sahip. Model IP68 sertifikasıyla birlikte 390 mAh batarya kapasitesi modelde yer alıyor.

Realme Watch S tasarımının görselleri ve bazı özellikleri FCC tarafından açıklandı. Fakat açıklanan bu özelliklerin, modelin tamamına ait olduğunu belirtmek pek olağan gözükmüyor. Bu yüzden daha önceden kendisini gösteren Watch S Pro özelliklerine bakmakta fayda var. Bu model 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED, 454 x 454 piksel çözünürlükte ekrana sahip. 420 mAh batarya kapasitesi bulunan “Pro” model, GPS ve GLONASS desteğiyle birlikte 63.5 gram ağrılığında.

Pro modelin bu özelliklere sahip olmasıyla birlikte Watch S modelinin daha düşük özelliklere sahip olacağını belirtmek mümkün. Modelin ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Ancak iddialara göre model önümüzdeki birkaç ay içinde kullanıcılarla buluşabilir.

Siz bu akıllı saat hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap