PUBG Mobile Gizli Mod! Çok Yakında Geliyor

PUBG Mobile Gizli Mod! Çok Yakında Geliyor

0

PUBG Mobile çıktığından bu yana oyuncular için fazlasıyla güncelleme sunduğunu söyleye biliriz. Yapılan bu güncellemeler sonrasında boyutunu günden güne genişleten popüler mobil oyun, yeni bir gizli mod ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. PUBG Mobile gizli mod ile oyuncular daha da eğlenceli bir oyun deneyimine kavuşacak.

PUBG Mobile gizli mod piramitlerle geliyor

PUBG Mobile gizli mod geliyor. Secret Map

PUBG Mobile sevenleri, ilerleyen haftalarda Miramar Haritası içinde değişik yapıda inanılmaz bir moda geçmek üzere. PUBG Mobile’ın This Ancient Secret ismi ile anılan etkinliği 4 Ağustos’ta başlayacak ve Cadılar Bayramı Modu veya Yıl dönümü Kutlama Modu ile benzer yönlerinin olacağı söylentiler arasında.

Secret Map geliyor. Miramar içinde The Ancient Secret siyah bir gökyüzü bulunan bu yeni oyun modu girişte bizleri karşılayacak. Güncelleme sonrası ilginç taraf ise oyuncuların piramitler ile karşılaşıyor olması.

Üst kısımdaki Powerbang Gaming kanalında, PUBG’nin haritasının içerisine eklenen saklı modlardan söz ediliyor. Oyuncular aynı zamanda güncellemeyle gelen piramitlerini çerisine girdiğinde mini oyun ile karşılaşacak, değişik türde ekipmanlara da sahip olabilecek. Mini oyunların yanı sıra bulmacaların da bulunduğu bu yeni gizli mod ile birlikte, oyuncular Boss Battle’a da katılabiliyor.

Oyunu iyice farklı bir noktaya taşıyan bu yeni gizli mod oyuncuların dikkatini şimdiden çekmişe benziyor. Kısa süre sonra gelecek güncelleme ile bu oyun modu bizleri neler ile karşılaştıracak? Yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir