1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Project Oak Tree! Gizemli Bir PlayStation 4 Oyunu

Project Oak Tree! Gizemli Bir PlayStation 4 Oyunu


Kısa süre önce Project Oak Tree isimli bir PlayStation 4 oyunu tespit edildi. Bu yapım hakkında elde edilen bilgiler fazlasıyla kısıtlı. Henüz duyurulmayan bu oyunun yolun başında olduğu anlaşıldı.

PlayStation 4 oyunu Project Oak Tree hakkında

PlayStation 4 oyunu Project Oak Tree hakkında

Birçok oyuncuyu meraklı bekleyişe sokan bu oyunun çok oyunculu bir proje olduğu doğrulandı. Henüz alfa aşamasında olan bu oyun, neredeyse 3 GB’lık bir alan kaplıyor. Ayrıca kendisinin CUSA kodu da ortaya çıktı: “UP0002-CUSA20245_00-ATVI2020ALPHAA02,”.

Bir oyunun CUSA koduna sahip olması; o yapımın Amerika’da, Avrupa’da, Avustralya’da ve Yeni Zelanda’da piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. Bu da Project Oak Tree’nin geniş çaplı bir oyun olduğunu anlıyoruz.

Yukarıda yer alan görselin bu oyuna ait olduğu aktarıldı. Görsele baktığımızda “A” harfi dışında hiçbir bilgiye erişemiyoruz. Bunun dışında oyun için hazırlanan “1.01 güncellemesi” isimli bir dosya da sızdırıldı.

Project Oak Tree oyunu

Dosyanın içerisinde “Hatalar ve Ağ İle İlgili Düzeltmeler” adlı bir klasör mevcut. Daha önce böyle bir klasör isimlendirmesinin, alışılageldiği üzere, birçok ünlü oyun yapımcısı tarafından kullanıldığına şahit olmuştuk.

Buna ilaveten “Play Together Flag” isimli bir oyun dosyası da keşfedildi. Bu dosyanın çok oyunculu bir oyun modu için hazırlanıp hazırlanmadığı henüz belli değil. Bazı kaynaklar, bunun sosyal medya siteleri ile bağlantılı olabileceğini düşünüyor.

Bu dosya, birçok tecrübeli oyuncuya göre, Unreal Tournament yapımında var olan bayrak kapma modu gibi bir oyun seçeneğine ev sahipliği yapabilir. Oyunun CUSA kodunda çok ilginç bir detay daha yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap