PlayStation Store Oyun Fiyatları Arttı! İnanılmaz Gelime

PlayStation Store Oyun Fiyatları Arttı! İnanılmaz Gelime

0

Her geçen gün döviz fiyatlarının yükselmesi ve bu fiyat artışlarının oyun ücretlerini etkilemesi oyuncuları çileden çıkartıyor. Geçtiğimiz gün oyuncuları üzecek bir haber paylaşıldı. PlayStation Store Oyun fiyatları zamlandı. Yeni belirlenen fiyatlar fazlasıyla düşündürücü.

PlayStation Store Oyun fiyatları uçtu

PlayStation Store Oyun fiyatları uçtu

Ülkemizde bu sektör içerisinde en çok konuşulan konular yeni nesil konsollar ve oyun fiyatları. PS Store’da; FIFA 20Need for Speed HeatMarvel’s Avengers tarzındaki oyunlara yeni zamlar geldi ve bu zamlar sonrasında fiyatlar uçtu.

PlayStation Store oyun fiyatlarından bazıları 700TL’yi geçti. Yaşanan gelişme sonrası bazı oyunlar ve fiyatları; FIFA 20 fiyatı 679 TLPES 2021 fiyatı 319 TLMarvel’s Avengers fiyatı 679 TL olurken, Need for Speed Heat fiyatı 709 TL oldu. Gerçekleşen bu fiyat artışları ile ilgili PlayStation herhangi bir açıklama şimdilik yapmadı. Sadece kendi açımızdan düşünecek olursak döviz kurları ve global oyun fiyat artışları bu zamma sebep olarak gösterilebilir.

Bu zam öncesinde ise PlayStation Store oyunlarında maksimum fiyat 500 TL olarak karşımıza çıkıyordu. Yaşanan fiyat artışlarının önümüzdeki günlerde tekrarlanması beklenen bir gelişme olduğunu da belirtmekte fayda var. Yeni nesil konsollar ülkemizde şu anki oyun fiyatlarının daha üstünde bir rakamla satışa çıkması bekleniyor.

Gerçekleşen bu gelişmeler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yaşanan fiyat artışlarının önüne nasıl geçilebilir? Bu fiyatlar ile oyunları siz alır mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir