Oppo K7x Tasarımı ve Lansman Tarihi Açıklandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Oppo K7x Tasarımı ve Lansman Tarihi Açıklandı!

+ - 0

Çin’in alışveriş festivaline çok kısa bir süre kalırken 11 Kasımı herkes iple çekiyor. Bu festival tarihi öncesinde geçtiğimiz yıllarda da olduğu üzere Çinli markaların yeni akıllı telefonlarını duyurması bekleniyordu. Oppo da bir çok teknoloji devi gibi bu festival öncesinde yeni bir akıllı telefon tanıtacağını belirtti. Firma, Oppo K7x tasarımı ve lansman tarihi için de açıklamayı yaptı. Öte yandan cihazın özellikleri henüz netleşmese de Weibo’da görüldü.

Oppo K7x Tasarımı!

Oppo, Çin’in alışveriş festivalinin başlamasından önce yeni telefonunun tanıtımını gerçekleştirecek. Bunun yanında cihazı söz konusu tarihten önce de satışa çıkarmayı hedefleyen firma, telefonun 4 Kasım‘da tanıtılacağını doğruladı. Tarih ile ilgili verilen bilginin dışında bir bilgi daha paylaşıldı.

Oppo K7x tasarımı hakkında resmi taraftan görsel paylaşıldı. Paylaşılan bu görselde cihaz net olarak gözükmüyor fakat arka tarafta yine dikdörtgen şeklinde bir kamera kurulumunun bulunacağını anlamak mümkün. Ayrıca bu görselde telefonun 5G desteğine sahip olacağı da belirtiliyor. Oppo’nun paylaştığı bu görseli aşağıda görebilirsiniz.

Yaşanan bu gelişmelerin tanında firmanın önümüzdeki günlerde tanıtılacak cihazı için Weibo’da da bazı özellikler ortaya çıktı. Telefonun; 6,5 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlüğünde ve delikli çentik yapısında bir ekrana sahip olacağı öne sürüldü. Cihazda ön tarafta bir, arka tarafta ise 4 kameranın yer alacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer aldı. Ayrıca telefonun pil kapasitesinin 4.900 mAh olması bekleniyor.

Cihazın kısmen de olsa görünümü hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan Oppo K7x ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap