OPPO Enco Air Yeni Özellikleri Açıklandı! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

OPPO Enco Air Yeni Özellikleri Açıklandı! İşte Detaylar

+ - 0

Popüler marka OPPO, önümüzdeki günlerde bir etkinlik düzenleyerek K9 akıllı telefonu ve birkaç yeni ürününü tanıtacak. Ayrıca söz konusu olan şirketin yeni kablosuz kulaklığı Enco Air modeli de yine 6 Mayıs tarihinde karşımıza çıkacak. OPPO Enco Air Yeni Özellikleri Açıklandı! İşte Detaylar

OPPO Enco Air Yeni Özellikleri Açıklandı! İşte Detaylar

OPPO Enco Air Yeni Özellikleri Açıklandı! İşte Detaylar

Daha önceki zamanlarda sızdırılan görüntülerini gördüğümüz OPPO Enco Air resmi posterleriyle ortaya çıktı. Bu sayede kulaklığın tasarımı ve birkaç özelliği karşılaştırılma durumu mevcut olmakta.

Paylaşılan resmi posterlere göre söz konusu kulaklık, yarı saydam tasarıma sahip bir şarj kutusuyla gelecek. Söz konusu kutu; mavi, siyah, beyaz ve camgöbeğine sahip olan toplam dört renk seçeneği ile karşımıza çıkacak.

Kulaklık, geleneksel yarı kulak içi tasarım ile gelecek. Ancak söz konusu kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği mevcut değil. Buradan anlaşıldığı üzere, Enco Air’in fiyat bakımından uygun olacağı çıkarılabilmekte.

OPPO’nun söz konusu olan kulaklığı, TÜV Rheinland sitesi tarafından da sertifikalanmakta. Sertifikaya göre; hem yüksek performans, hem de düşük gecikme süresine sahip olan ilk TWS kulaklık olacak.

Pil konusunda ise Enco Air’ın iddiasını koruması beklenmekte. Şirketin yaptığı açıklamalara göre kulaklık, 10 dakikalık şarjla 8 saate kadar müzik dinleme imkanı sunmakta. Fiyatı hakkında ise şimdilik net bir bilgi yok. 6 Mayıs tarihinde kulaklığın tüm özellikleri ve fiyatı şirket tarafından resmi olarak açıklanacağı varsayılıyor.

Peki söz konusu bu kulaklık ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap