Okyanusta maceraya devam! Sevilen oyunun yenisi geliyor

Okyanusta maceraya devam! Sevilen oyunun yenisi geliyor

0
Subnautica 3 tarihi

Su altında hayatta kalma-macera oyunu Subnautica için yeni detaylar paylaşıldı. Serinin üçüncü oyunu için geliştirmelerin hızlandığını belirten yayıncı Krafton, 2025’in ilk yarısını hedeflediklerini söyledi. Peki Subnautica 3 neler vadedecek?

Subnautica 3 için tarih verildi

Geliştirici Unknown Worlds ve yayıncı Krafton, Subnautica hayatta kalma serisinin üçüncü yapımı için açıklamalarda bulundu. Krafton son mali raporunda “yeni Subnautica” oyununun 2025’in ilk yarısında piyasaya sürülmesini hedeflediğini duyurdu.

https://shiftdelete.net/?p=466948&preview=true

PUBG’nin geliştiricisi olmasıyla tanınan Krafton, Subnautica 3’ün gelecekteki önemli oyunlarından biri olacağını açıkladı. Detaylar henüz belirsiz, ancak Unknown Worlds’ün iş ilanları deniz altı macerasına uzaylıların da dahil olacağını gösterdi.

Bu da üçüncü oyunun henüz keşfedilmemiş bir okyanus gezegenine götüreceği anlamına geliyor. Ayrıca bazı oyuncular, Subnautica ve Subnautica: Below Zero’da yer alan gezegenin farklı bir dönemine gidileceğini düşünüyor.

Oldukça detaylı açık dünyalarıyla dikkat çeken Subnautica serisi, su altı keşfi ve hayatta kalma odaklı macerasıyla beğeni topladı. Özellikle 2014’te çıkış yapan Subnautica, devasa yaratıkları ve korkutucu uzaylılarıyla su altında gergin anlar yaşatmayı başardı.

hayatta kalma oyunu

Subnautica 3 ile ilgili detayların açıklanmadığını hatırlatmak gerekiyor. Ancak oyunculara işçilik, üs kurma ve hayatta kalma öğelerini birleştirme fırsatı verecek gibi duruyor. Üç yılı aşkın süre sonra, yeni yapımın 2025’te geleceğini belirtelim.

Peki siz hayatta kalma oyunu Subnautica 3 hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/subnautica-3-tanitim-tarihi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir