Northgard Sistem Gereksinimleri! Northgard Full Türkçe
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Northgard Sistem Gereksinimleri! Northgard Full Türkçe

0

Northgard, Viking merkezli yeni bir strateji oyunudur. Geçtiğimiz yıllara tam anlamıyla damga vurmuş bu topluluğun dünyasının içine dalacaksınız. Oyun içerisinde halkını refah içinde yaşat ve yeni yerler fethet. Aynı zamanda ekonomiye önem vermen gerekmekte. Tanrıların da desteğiyle başarılı olmak için çabalayacaksın. Northgard Sistem Gereksinimleri? Northgard Full Türkçe indirme sizlerle.

Northgard Sistem Gereksinimleri

Yıllar süren bitmek tükenmez keşiflerin ardından cesur Vikingler; gizem, tehlike ve zenginliklerle dolu yepyeni topraklar keşfetti: NORTHGARD. En cesur İskandinavlar bu yeni kıyıları keşfetmek ve fethetmek, Klanlarını şanlandırma ve fetih, ticaret veya Tanrılara adanmışlıkla tarih yazmak için yelken açtı.

Bunun olması için de arazide gezinen dehşetli Kurtlara ve Zombi Savaşçılara direnmeliler. Ayrıca devlerle dost olmaları veya mağlup etmeleri ve Kuzeyin gördüğü gelmiş geçmiş en sert kışlara dayanmaları gerekmekte. Sevilen oyun Northgard full Türkçe mevcut.

Northgard DLC Listesi

  • Clan of the Snake, Clan of the Dragon,Clan of the Horse, Clan of the Kraken, Clan of the Ox, Clan of the Lynxx, Clan of the Squirrel

Northgard Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista ve üzeri
  • İşlemci: Intel 2.0 Ghz Core 2 Duo veya muadili
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750
  • Boyut: 762 MB

Northgard Türkçe indirme için öncelikle sistem gereksinimlerine bakmanızı tavsiye ederim. Ardından alt kısımda bulunan Northgard Full Türkçe indir butonuna tıklayın. Ayrıca şunu belirtelim, linklerde herhangi bir reklam bulunmamaktadır. Linkten indirme sitesine ulaşarak oyunu sorunsuz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Northgard Full Türkçe indir GoogleDrive – Northgard Full Türkçe indir Torrent (İki linkten birini indirmeniz yeterlidir.)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap