Nokia Akıllı Telefon İçin İddialı Adım! 5 Yeni Telefon
 1. Anasayfa
 2. Telefon

Nokia Akıllı Telefon İçin İddialı Adım! 5 Yeni Telefon

0

Nokia akıllı telefon pazarında tekrardan hareketlenme yaşarken firmada yeni bir gelişme var. Nokia akıllı telefon için iddialı adım atarak 5 yeni akıllı telefon ile kullanıcılarına hizmet sunmayı amaçlıyor. Kısa süre önce C3 modeli ile piyasada kendini gösteren Nokia, yeni ortaya çıktığı kadarıyla ortaya çıkan bilgilere göre yeni 5 tane özellikte telefonlarıyla kullanıcıyı buluşturacak.

Nokia Akıllı Telefon İçin İddialı Adım

Nokia Akıllı Telefon İçin İddialı Adım

1865 yılından beri hayatımızda yer alan Nokia, inişli çıkışlı bir geçmişe sahip. Kısa süre önce yaşadığı gelir artışı ile dikkatleri üzerine toplayan şirket şimdi ise getirileceği konuşulan akıllı telefonları ile gözleri kendisine çevirtiyor.

Nokia, 2020 yılının sonunda karşımıza beş yeni akıllı telefon modeli çıkaracağı bilgisi her yerde dolaşıyor. 2019 yılından itibaren sessizce belirlediği hedeflerini gerçekleştiren Nokia, 2020 yılın içerisinde mevcut telefon markaları arasında pek de adını duymadığımız bir konuma geldi.

9.3 PureView, 7.3 5G, 6.3, 2.4 ve 3.4 modelleriyle Nokia’nın sessizliğini bozacağı konuşulanlar arasında. Telefonlar ile ilgili mevcut durumda şimdilik teknik özellikler ve detaylar noktasında herhangi bir bilgi vermek doğru olmaz ancak modellerin isimlerinden de anlaşılacağı üzere bir tanesinde 5G bağlantı teknolojisine yer verilecek. Bu teknolojiyi telefonunda yer vermesi Nokia’nın aslında teknolojiyi yeni piyasaya süreceği cihazlarda yakın takibe aldığının bir göstergesi.

Nokia 9.3 PureView modeli gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak gibi duruyor. Bu modelde kamera kısmında güncel bir yenilik göze çarpıyor. Özçekim kamerasının ekranın alt kısmında bulunacak olması oluyor.

Tüm bu telefon, özelllik ve tasarımın yanı sıra gündemi çokça meşgul eden katlanabilir telefonlar için Nokia’nın da bir girişimi olduğu ve üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Söz konusu fikri ortaya atanlara göre Nokia’nın katlanabilir telefonu dikey bir tasarıma sahip olacak. Bu bilgiler şimdiden akıllı telefon kullanıcılarını heyecanlandırmış durumda.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir